Noore Perenaise tegemised
Noore Perenaise tegemised
Käsitöö on sedasorti töö, mis naiste närve suuremat ei söö!
.: About Me :.
Age: 27
Location: Tartu
Zodiac Sign: Jäär
.: Likes :.
Käsitöötada
Kokata
.: Dislikes :.

.: Links :.

.: Quote :.

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Juuli 2010
Detsember 2009
Oktoober 2009
August 2009
Juuni 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Juuni 2008
November 2007
August 2007
Juuni 2007
Aprill 2007
Märts 2007

.: Currently :.

Reading:
Raamatuid (Petrone Print "Minu ..." sari, eesti klassika, kokaraamatud ja palju muud)
Ajakirju (Eesti Naine, käsitööajakirjad, kokandusajakirjad)
Õppematerjale

Last Movie:
Notting Hill
Love Actually
The Matrix
Practical Magic
Inglorious Bastards
Ja palju muud

Listening to:


.: Visits :.

025295

24 November 2007
Terekest!

Täna tuleb pildiga postitus, kahjuks pole asi ise tehtud. Aga tahtsin teiega jagada oma rõõmu. Käisin reedel poodides ringi ja leidsin Zarast mõnusa kootud kleidi.


Kootud, klassikaline, soe, pehme, mugav, naiselik...ja erinevate detailidega ka mitmekülgne. Ma arvan, et ostan teise veel. Klassikalise musta näiteks. Selliseid (ilmselt masinal) kootud kleite oli seal erinevate kaelaaukudega (see on kõrge kaelusega) ja oli ka tumedaid toone ja triibulisi aga reedel otsustasin sellise heledama kasuks. Tumehall tundus liiga sünge. Materjaliks on nailon, kunstsiid (rayon) ja elastaan. Sünteetika küll, aga higistama ei aja ja naha vastas hästi pehme. See kleit on ka Eesti kliimas pika kasutusajaga ja kindlasti kappi seisma ei jää!
Sellepärast eksponeerin seda siin, et mul hakkas kohe mõte siia- ja sinnapoole veerema, kuidas kleiti erinevate isetehtud detailidega ilmekamaks muuta. Naturaalvalged pitsilised põlvikud ja haapsalu sall näiteks (unistada ju võib, eks...). Ma arvan, et ma olen õnnelik, kui ma esialgu miski villapallidest kaelakee ja käevõru kleidi juurde nikerdan. Otsin siia soojad sukapüksid ka juurde ja siis saab siin Hispaanias seda veel loodetavasti kojuminekuni kanda. Koju juba 18. detsembril. Ma ei jõua ära oodata, et oma pisikest õepunni näha ja leppisime suuremate õdedega kokku, et teeme vildist kuuseehted!

Kleit siis

Noor_Perenaine posted @ 23:25 - Link - kommentaarid (6)

08 November 2007
Tervitused Hispaaniast, Castilla la Mancha maakonnast, linnakesest nimega Ciudad Real!

Ma ei tea, kuidas küll, aga haigusepoiss on mu siin kätte saanud ja mängin siin vaikivat trolli ja joon teed. Teised läksid hispaania keele tundi, Erasmuse tudengitele on siin keelekursused. Esmaspäeval on meil juba eksam. Nii palju oskan, et poes saan hakkama ja saan antuke aru ka juba, kui keegi midagi seletab. Inimesed on siin armsad ja tahavd rääkida, eriti liftis sellised toredad tädikesed. Ilmad on siin ka sügiseselt jahedad, aga soojem on veel ikka natuke, kui Eestis. Inglise keelt saan iga päev praktiseerida (täna ma igaks juhuks palju ei räägi, hääl on ära), sest meil on siin kujunenud selline suur ja armas rahvusvaheline pere. Mina elan koos teise eesti tüdruku Evega koos veel Simone (itaallane) ja Cadiriga (türklane) ja lisaks on meie sõbralikus peres veel kaks leedu tüdrukut, kaks türgi tüdrukut, üks kreeka poiss. Ja neid sõpru on veel ja veel...

Nonii...ma vana jobu unustasin pildid enne blogissepanekut albumisse laadida. Eks siis teen eraldi postituse piltidega.

Tegelikult tahtsin ma küsida käsitöö kohta. Ma siin vahtisin silmad punnis foorumis neid Vogue-i kampsuneid. Eriti meeldis üks hall ja kõrge vöökohaga ja palmikutega. Selle plaanin endale kunagi kindlasti teha, ehk isegi natuke pikema ja tuunika moodi. Päkapikud muidu uurivad siin kingisoovide kohta ja ma tahaks teada, et kust ja kuidas saab tellida Vogue Knitting ajakirja (inglise keelset) ja mis see hinnaskaala võiks olla. Siis saab päkapikkudele edasi öelda. Muidugi on siin ka kenasti õpetused üleval, aga oma oleks ikka natuke rohkem oma
Selle hall kampsun saab olema üks väljakutse. Aga mul on ema abiks ja hea armas käsitöö õpetaja põhikoolist aitaks ka hea meelega. No ja muidugi teie suurepärane seltskond. Mul siin näpud sügelevad hirmsasti, no ei võtnud käsitööd kaasa, loll olin. Aga ma arvan, et kui jaanuaris eestis olen, siis võtan oma armsad vardad jälle kätte.

Ma nüüd vaatan, kas õnnestub mõni pilt ka üles saada. Hetkel oma pildialbumi vanu pilte ei näe. Miski jama võib-olla. Ehk saab exploreriga.

Teile kõigile ilusat ja ma ei ole kuhugi kadunud, käin iga päev teie blogisid ja suurepäraseid töid piilumas. Pärast esmaspäeva on rohkem aega ka ehk blogitamiseks, kui eksam tehtud. Väga armas rahvas on siin tõesti koos

Noor_Perenaine posted @ 16:46 - Link - kommentaarid (5)