Noore Perenaise tegemised
Noore Perenaise tegemised
Käsitöö on sedasorti töö, mis naiste närve suuremat ei söö!
.: About Me :.
Age: 27
Location: Tartu
Zodiac Sign: Jäär
.: Likes :.
Käsitöötada
Kokata
.: Dislikes :.

.: Links :.

.: Quote :.

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Juuli 2010
Detsember 2009
Oktoober 2009
August 2009
Juuni 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Juuni 2008
November 2007
August 2007
Juuni 2007
Aprill 2007
Märts 2007

.: Currently :.

Reading:
Raamatuid (Petrone Print "Minu ..." sari, eesti klassika, kokaraamatud ja palju muud)
Ajakirju (Eesti Naine, käsitööajakirjad, kokandusajakirjad)
Õppematerjale

Last Movie:
Notting Hill
Love Actually
The Matrix
Practical Magic
Inglorious Bastards
Ja palju muud

Listening to:


.: Visits :.

025295

04 Aprill 2009
Albumid

Täna oli IMETORE päev. Ma sattusin esimest korda nö isetegijate kogunemisele ja äärmiselt tore oli. Suur kummardus ja aitäh Vikikesele, suurepärane õpetaja! Teguse hommikupooliku tulemusena valmisid kõigil kaunid albumid ja paljudel juba pildid ja blogides.

Mida vanem eit, seda roosam....ALBUM
Ehk siis esimene töö, heleroosa unistus. Sinna kirjutan ilmselt oma naiselikud head mõtted ja häid nõuandeid ja mõtteteri ka teistelt. Isetegijaski mitmed tarkusesõnad silma jäänud, aga tihti nõuab foorumis otsimine aega ja nüüd ongi hea võimalus need kohe kirja panna.Ja seest.Paela otsa sai otsitud kunagi ammu voolitud fimomummud.

Käisime Ihastes vanematega õhtustamas, pidasime tagantjärgi natuke mu sünnipäeva. Ema oli hea toidu ja suuuurepärase vaarika-toorjuustu koogi teinud. Väike õde kargles ringi ja tegi nalja. Keerutas ennast ja tuikus imelikult kui pea hakkas ringi käima. Hea, et pikali ei kukkunud. Väike vägede juhataja...
Näitasin õdedele ja emale ka albumit. Nüüd saame koos ka teha mõnikord. Rääkisime, et isegi neid riideribasid, mis lapitekist üle jäävad ei saa enam ära visata, sest algumite tarbeks ju saab kasutada. Mehed muigasid ja tegid nägusi. Teavitasin isa ka, et kui tal kartongi peaks leiduma, hoidku alles!!!

Tulime koju. Algul olid plaanid, et mina pesen reedeõhtused sünnipäevapidamise nõud ära ja triigin natuke ja Ago vaatab tööasju...Plaaniks see jäigi. Minu puhul. Mõtlesin, et ega need nõud ju ära ei jookse ja täna ei hakka me enam kuhugi minema, et miskit triikida vaja oleks. Käisim maniakaalse pilguga korteris ringi ja otsisin pappi ja materjale uue albumi jaoks. Näpud sügelesid ja mõtted keerlesid peas ja ei andnud asu. Tulemus siis selline...Ja seest.Vabandust, Vikike, aga eirasin rohelise märkmiku puhul natuke reegleid. Mul ei olnud seda va karongi kuskilt võtta ja käiku läks köögikaalu karp, mis riiulil kasutult seisis ja tolmu kogus. Lainepapist küll, aga suht tihedast lainepapist. Oma enda kokaraamatu tarbeks sai päris kobe. Kaaned on padjapüüri kangast. Selline padjapüür oma patjadele nagunii ei sobinud, sest oli Hispaanias ostetud. Seal on imelikud piklikud padjad ja püür ka mõlemast otsast lahtine
Ta ootaski kastis oma aega, millal tuleb hea idee, et talle käärid sisse lüüa. Aktsendiks ka punane puumummu, mille juhtumisi käsitöökarbikesest leidsin.

Tänase päeva töö siis veelkord koos.Aitäh veelkord korraldajetele ja õpetajale!!!


Noor_Perenaine posted @ 21:13 - Link - kommentaarid (9)