Avely käsitöönurk -Ally30
Avely käsitöönurk -Ally30
Siit leiab õmblemist, masintikkimist, süstikpitsi ja ka vahest sekka kudumist, heegeldamist jne...
25 September 2012
Tellisin omale hot fix kristalle. Eestist ostsin jupi hot fix teipi ja tahtsin järgi proovida kristallidega motiivi pluusile teha. Algselt oli mul joonis ,teip ja kristallid.

Siis tegin teibile kujundi.

Kujund peaks olema soovitud pildist peegelpildis ja siis kinnitasin triikrauaga pluusile. Kui te aru saate ,et on sisalik siis tuli ju välja. Joonistada ma ise ei oska.

Nüüd peaks veel proovima kuidas pesemisele vastu peab. Teip ja õpetus on pärit siit.
Tellisin ka omale ameerikast aparaate, tuli ka juurde osta voolu muutja, et meie vooluvõrgus saaks kasutada.

Kaks aparaati; üks on kõrgemate temperatuuridega, et saaks puidupõletust jne.. ei teagi milleks kõike kasutada saab. Ja teine madalamate temperatuuridega, et saaks minitriikraua ja hot fix kristalle kinnitada jne.. Lisaks ostsin ka juba erinevaid otsi. Proovisin selle aparadiga siis kristalli kinnitamise ka ära. Peaks muidugi ka pluusi külge kinnitama, et saaks teada millise variandiga paremini pesule vastu peab. Aparaadi eelis on muidugi see, et puutub kanga vastu hästi vähe ja seega ei jää triikrauajälge (mõnel materjalil võib nii juhtuda) ja saab kristalle kinnitada ka näiteks arvutile, telefonile jne...

Ally30 posted @ 07:08 - Link - kommentaarid (1)
24 September 2012
Tere taas.
Jälle on eelmise postituse vahe nii pikaks veninud. Vahepeal sattusin haiglasse ja siis taastusin operatsioonist, jäin ka veel palavikku. Siis need tomatid mis vajasid sisse tegemist jne...
Teinud olen ka ikka natukene. Lõpetasin ära tütrekesele kootud sallkrae ja ka kampsuni.

Siin ka omaniku kaelas, me juba kanname seda usinalt.

Ja ka kampsun.

Sai ka nukkudele pudipõllesid tehtud, kaunistuseks masintikand.

Natuke lähemalt ka.


Tikkimisel kasutasin 100%polyester kirjut tikkimisniiti. Kirjud niidid on sellest komplektist, välja arvatud parempoolne punane mustaga. Hea oli tikkida, pooli pealt tuli niit ilusasti ,katki ei läinud, tikand tuli ilus. Poolil 1000m ja hind ka odavam kui madeira niidil. Mina olen rahul. Varsti panen pudipõlled poodi ka müüki. Vaadake ka sinna.
Ally30 posted @ 06:55 - Link - kommentaarid
158551 visitors