Avely käsitöönurk -Ally30
Avely käsitöönurk -Ally30
Siit leiab õmblemist, masintikkimist, süstikpitsi ja ka vahest sekka kudumist, heegeldamist jne...
13 September 2009
Kui mina olin oma käsitöökoti süstikpitsi jaoks valmis teinud nägi seda ka mu õde, kes arvas, et tal on ka hädasti sellist vaja. Mis siis ikka, aega ja materjali on. Sai käärid sisse lõigatud, kogematta kohe topelt. Töökaaslane ja ema tahtsid ka sellist saada ja nii ma olen neid teinud rohkem ,nüüdseks kokku kuus tükki. Need kaks on müügks, kellel huvi andke teada. Ühe hind 80.-. Mõõdud laius 24cm, põhi 6.6cm, kõrgus 13cm. Pealne puuvillane riie+ vliseliin, sees vatiin+vooder. Sees üks lukuga tasku ja teisel küljel kolme vahega taskud, ülemine äär elastikkandiga.

Ally30 posted @ 07:41 - Link - kommentaarid (5)
01 September 2009
Täna oli minul esimene tööpäev peale puhkust. Eelmisel nädalal hakkasin vaikselt harjutama ennast õmblemisega. Tegin pajalapid. Valminud Kelly õpetuse järgi. Aitähh.

Tegin ka kardinatükkidest lillesibulatele kotid. Kui vesirottidest mõned gladiooli sibulad alles jäävad, saan sinna sisse panna talvituma.

Karta oli, et kohe esimese tööpäeva hommikul tööd ei ole. Vaja ju ikkagi lõiked saada ja välja lõigata. Noh ja nii oligi. Selleks olin eile õhtul ette valmistunud, kangas ja vajaminev materjal kokku korjatud. Ja täna siis tegin omale käsitöö koti süstikpitsi jaoks. Igal süstikul oma tasku, kokku kuus taskut ja teisel pool lukuga tasku heegelnõela jaoks.


Kui koti valmis sain ja ikka veel ei olnud mida teha siis sai käsile võetud juba ammu planeeritud kääritasku.

Ja selleks, et käärid välja ei kukuks õmblesin paela. Paela keskkoha kinnitasin kääri alla ja otsad tulevad näpuaukudest läbi ja on kinnitatud trukkidega lipsu alla.
Ally30 posted @ 14:46 - Link - kommentaarid (11)
158551 visitors