Avely käsitöönurk -Ally30
Avely käsitöönurk -Ally30
Siit leiab õmblemist, masintikkimist, süstikpitsi ja ka vahest sekka kudumist, heegeldamist jne...
28 November 2013
Märkmiku kaaned. Minu käest küsiti kas oleksin neid nõus õmblema. Olin nõus. Kaaned pidid jääma tugevad aga samas ka elastne, et kui kokku panna ,ei jääks kuhugi volte. Pärast pikki katsetusi, et mida ja millist "liimi" panna teksa ja voodri vahele, sain need valmis. Mina jäin rahule, loodan, et meeldib ka tellijale.Ally30 posted @ 11:39 - Link - kommentaarid (6)
22 November 2013
Minu jõululoos facebookis
Ally30 posted @ 13:30 - Link - kommentaarid (1)
14 November 2013
Sorteerisin oma kangaid ja panin palju müüki. Tuuletõkkega fliisid, jopekangaid. Vaata facebooki Käsitöö tarvikute ost-müük-vahetust. Panin ka pildialbumisse. Vaadata saab siin. Klikides pildi suureks on kanga suurus ja hind kommentaaridesse kirjutatud. Lähipäevadel püüan ka teisi kangaid sorteerida.
Ally30 posted @ 10:24 - Link - kommentaarid
12 November 2013
Väikene kiire on möödas ja alanud nädal on olnud rahulikum. Tegin valmis mõned helkurid. Peale õmblesin masinpitsist lilled. Osad lilled on tikitud kirju niidiga. Alguses tundus kuidagi nii lage, aga kuna just kinnitasin oma tikitud pluusile kuumkinnitatavaid pärleid, siis panin sinna ka. Ja kohe palju etem sai. Eks ma nüüd otsustan mis ma nendega teen. Kas jagan lihtsalt laiali või loosin klientide vahel välja.


Pikalt seisis minu särk ilma tikandita, mitmed korrad ka juba pestud. Nüüd leidsin tikandi mida ma kohe tahtsin tikkida ja kuhu siis ikka kui mitte oma särgile. Iga õie keskel kuumkinnitatud pärl.


Minu käsitöö facebookis. Seal on mul ka müüginurk osadele õmblustarvikutele mis ennem mul e-poes müügis olid. Aga kuna nad on ostetud eraisikuna, siis saan seal ju müüa ka vähemalt käibemaksu võrra odavamalt. Tulge kaema. Juures ka megailusad roosiga trukid, erinevad nööbid.
Ally30 posted @ 12:40 - Link - kommentaarid
07 November 2013
Lõpuks tegin siis ka facebooki omale käsitöö jaoks eraldi lehe. Kõik kellele meeldib minu käsitöö, tulge sõbraks. Sinna panen ülesse varasemad tegemised ja tuleb ka seda mis siia blogisse ei jõua. Käsitöö mis on müügis ja mida on võimalik ka tellida. Kuna ma tellin ka vahest käsitöökraami (õmblus tarbeid) hiinast, siis panen ülejäägid ka sinna ülesse.
Facebookis siis Avely Käsitöönurk. Mõte on ka enne jõule loosimine korraldada. Andke ka teada millise auhinna soovi oleks.
Ally30 posted @ 12:51 - Link - kommentaarid (1)
02 November 2013
Vatiiniga traksipüksid tütrele. Aga nagu minu puhul ikka, said pikad. Muideks eelmisel talvel tehtud kombekas on ikka veel suur .

See on siis minu ametialane töö, tööl olles oleks ees olnud näidis või vähemalt pilt. Aga minul oli olemas ainult lõige. Pikkusele 86cm, aga noh on ikka küll pikemale. Aga lapsed kasvavad. Lumeseelik ja allääres pingutuseks tripp. Lumehelbed ikka lõigatud augurauaga triigitavast helkurist.Ally30 posted @ 15:49 - Link - kommentaarid (3)
01 November 2013
Lõpetasin ära pooleli olevad süstikpitsist ehted. Valge kaelakee mustade lihvitud klaashelmestega.

Lille poltkõrvarõngad.

Ja varem, ikka aastaid (ikka mitmeid, mitmeid) tagasi tehtud krae.

Ja seekord püüan mitte viriseda, et õues pime ja vihmane ja toas pime ja normaalseid pilte teha ei saa . Ehted viin järgmise nädal poodi müüki, kõrvarõngad ongi neil peaaegu otsas.
Ja kui kellelgi on vaja teksapükste tagataskuid, siis mul on neid kogunenud kastitäis. Taskutel on peal ka iluõmblused, ilma iluõmblusteta ma kasutasin juba kõik ära. Selleks kirjuta mulle.
Ally30 posted @ 14:24 - Link - kommentaarid (6)
158551 visitors