Avely käsitöönurk -Ally30
Avely käsitöönurk -Ally30
Siit leiab õmblemist, masintikkimist, süstikpitsi ja ka vahest sekka kudumist, heegeldamist jne...
26 Jaanuar 2013
Sain täna helkurniidi kätte. Proovisin järgi, masintikkimiseks ei sobi. Sobib tavalise masinaga ilukapingute tegemiseks. Katki ei läinud niit kordagi. Helkimise kohta niipalju. Helgib küll, muidugi mitte niipalju kui helkurkant või pael. Ei asenda helkurit. Efekti andmiseks sobib aga väga hästi. Et paremini efekt välja tuleks võiks kas zik-zakiga või mõne ilupistega õmmelda, et kus niiti "paksemalt" oleks (sama ju ka pimedas helendava niidiga). Pidistada ma proovisin ka. Pildid on tehtud valgel ajal, kui saan pildi tehtud ka pimedamal ajal siis lisan siia. Üks välguta, teine välguga. Kui oma masina kätte saan siis proovin natuke paksema õmbluse teha, et kuidas siis helkima jääb. Sellel proovilapil on 2 rida tavalist õmblust ja sedagi mitte üksteisepeal.

Rullis on 1000m niiti. (Rulli kõrgus 12,5cm). Hind 25€ rull. Hetkel kõik müüdud. Et kui keegi soovib seda endale saada, siis võib mulle meili peale või siia privasse teada anda. Kui on soovijaid rohkem siis teen nimekirja, et kui palju peaks juurde tellima.
Sain nüüd ka parema pildi sellest ,et niit tõesti ka helgib.
Ally30 posted @ 13:59 - Link - kommentaarid (2)
17 Jaanuar 2013
Niidist kauss. Pisikene. Kahe veeslahustuva kanga vahele panin niidid, õmblesin läbi. Lahustasin kanga ära ja panin kuivama vormi otsa.

Sõbrapäev tulemas, südame pajalapid.

Õpetus siit
Ja koos liblikapajalappidega. Et kevad kiiremini tuleks. Tehtud netist leitud pildi järgi. Mõned aastad tagasi sai neid täitsa palju tehtud.
Ally30 posted @ 13:07 - Link - kommentaarid (7)
13 Jaanuar 2013
Nukuriiete Baby Born (43cm) lõiked on nüüd müügis ka minu e-poes. www.avely.eu
Ally30 posted @ 14:39 - Link - kommentaarid
03 Jaanuar 2013
Head uut aastat!
Need on mul eelmise aasta lõpus ja selle aasta alguses tehtud tööd. Poekotid- välja sai juba lõigatud suvel, nüüd siis tikitud ja valmis õmmeldud. Peal masintikand, tikitud polyesterniitidega. Lumehelbed pimedas helendavate niitidega.

Pajalapid, pajakindad ja üks kohvikannusoojendaja.

Nüüd ka komplekthaaval. Materjaliks valge paksem puuvillane kangas, peal masintikand ja peopesas topeltvatiin.
Pajalapid, pajakindad ja kohvikannusoojendaja õuntega kangast. Ei teagi veel kuidas komplektidesse panna.


Kõik need otsivad omale kodu kus neid hästi koheldaks. Kui keegi soovib neid endale, siis teate küll mida teha .
Ally30 posted @ 11:42 - Link - kommentaarid (5)
158551 visitors