Avely käsitöönurk -Ally30
Avely käsitöönurk -Ally30
Siit leiab õmblemist, masintikkimist, süstikpitsi ja ka vahest sekka kudumist, heegeldamist jne...
27 August 2012
Valminud uusi riideid Baby Born nukule. Tegin ka uhke valge pulmakleidi. Oleksin tahtnud küll enne laata seda valmis saada, aga sai nüüd. Neid kõiki riideid ja ka on mõned uued süstikpitsist kõrvarõngad, mida võite soetada endale minu poekesest.
Ally30 posted @ 17:23 - Link - kommentaarid (1)
25 August 2012
Laadal sai ära käidud. Jälle üks kogemus juures. Viljandis olles oli tugev tuul ja me pidime sellega võitlema. Seekord olime targemad ja enne laata tegi abikaasa süstikpitsist ehetele kastid. Peal on soone sees käiv klaas. Kokku sai kaste kolm.

Ostsin kõrvarõngastele hoidja ja kiiruga õmblesin vanade teksade pisikestest tükkidest koti. Õmblesin vatiiniga voodri peale.

Ja pealt siis selline.

Ja muidugi laadapilt ka. Siin siis koos mu abikaasa ja tütrega, kes pidas hästi vastu selle päeva.

Ja külastage ikka minu poekest, varsti lisandub sinna uusi nukuriideid.
Ally30 posted @ 11:53 - Link - kommentaarid (4)
13 August 2012
Aeg kulub kiiresti pisitütre eest hoolitsemisele. Juba hakkab ta saama kuue kuuseks. Vaikselt teen ka ikka käsitööd. Tütrekesele heegeldasin mütsikese (minu esimene mütsike), kahjuks sel suvel meil suve ei ole eriti olnudki. Aga mõned korrad olen ikka talle pähe pannud. Siin on ta koos issiga. Teen ka süstikpitsi. Minu viimasel ajal valminud ehted. Rohkem ehteid minu poekeses. Võimalus on ka tellida kui on mõnda muud värvi vaja. Ja ei saa ka ilma nukuriieteta. Neid ikka nokitsen ka. Kõiki neid saab soetada endale minu poekesest või siis 18 augustil Vanamõisa laadalt. Oleme seal, nukuriiete soovi korral võite võtta oma nuku kaasa, saate selga proovida kui on teie nukk teises suuruses.
Ally30 posted @ 06:57 - Link - kommentaarid (2)
158551 visitors