Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
14 Oktoober 2011
Mõnikord sa lihtsalt tunned - elu on seen!

Olen kahel viimasel päeval olnud pikapäevarühmas ja teinud palju palgatööd, mõeldes, et need soktoobersokid seal on pooleli ja NEED seened tuleks veel metsast ära tuua. Tööl on kiired ajad. Küllap seda on vaja. Kuigi tahaks mõelda, et mu päris kirg on ju hoopiski lõngad ja käsitöö. Tegelikult naudin ka oma palgatööd päris palju.

Ühed sokid, mida alustasin paar päeva tagasi, alustasid oma uut elu millegi muuna... Paari päeva jooksul näitan teilegi, millena. Ühed teised sokid, mis nägid ilmavalgust eile õhtul, leidsid oma lõpu taas värviliste keradena - mõte oli kenam kui tulemus. Väike KURI sai minus täna korraks võimust kogu selle jama peale, kuniks jõudsin oma postkastini... Sealt leidsin midagi, mis tegi päevast PÄEVA! Nii vähe on mõnikord vaja, et tunneksid end lihtsalt väga hästi. Aitäh, Susa, selle vahva postkaardi eest, mille oma postkastist leidsin! See on nii armas!Susa, seen on ÕIGE!
Vabandused kõigi ees, kes ootavad käistöist postitust, ega seegi tulemata jää. Tahtsin lihtsalt jagada emotsiooni, mida Susa saadetud postkaart minus tekitas.
Tervitused kõigile lõngavärvimissõltlastele!
tintsik kirjutas @ 19:37 - Link - kommentaarid (6)
482070 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)