Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
03 Detsember 2010
Esimene Roheline

Sokikannakooli õpilane Kiki on valmis saanud oma elu esimese sokikanna. Tegelikult on see juba mõnda aega valmis. Selline mõnusalt jõuluroheline sokk on sündimas:Tubli-tubli, õpilane Kiki! Nüüd siis vaja varbani jõuda, eksju!

Sokkide lõpetamiseks on palju erinevaid võimalusi. Vanasti lõpetasin kõik oma sokid nii, et kudusin igal real iga varda lõpus 2 silma kokku.

Mulle väga meeldib, kuidas Buffin sokki lõpetab, jääb nii vahva spiraalne sokiots. Ma ise pole niimoodi proovinud, järgmised sokid lõpetan vast samamoodi.

Kui mõnipäev mahti saan, panen kirja ka selle variandi lõpetamisest, mida viimasel ajal kasutanud olen.

Ja mul on siiralt hea meel, et Kiki pole ainuke, kes mu postitusest midagi kasulikku on leidnud. Aitäh teile tagasisidet jagamast! Ja mõnusat vardaklõbistamist kõigile sokihoolikutele ja muidukudujatele!

Ma ise olen hetkel veidi haavatud, parem käsi on jõulukuule kohaselt valges rüüs . Olen ikka mõelnud, et kui kunagi silmanägemine peaks kaduma või käed enam sukavardaid hoida ei saa, siis on ikka väga raske hakkama saada, see kudusõltuvus on niipaju sügav küll. Õnneks seekordne ajutine töövõimetus paraneb peagi. Seni püüan midagi muud käsitöist teha, näites jõulukaarte lõigata ja kleepida. Lõikamise osas pole kindel, et õnnestub, aga eks asendan selle siis rebimistehnikaga. Igatahes on mul kõiksugu abivahendeid, mis kompenseerivad ajutise puude

/tintsik läheb jõulukaarte tegema/

P.S Aga Petrozavodskis kasvasid niisugused jäälilled, neid oli seal terve järvekallas täis:Kahjuks ei olnud mul fotokat kaasas ja pildistamiseks kasutasin telefoni, aega oli napilt ja hullult külm oli ka. Sellistel hetkedel on nii kahju, et ei saa rahulikult otsida ja proovida ja klõpsida kümneid ja kümneid kaadreid. Vaatepilt oli müstiline - mitmekümnete meetrite jagu muhklikke jäälilli, päike mängimas nende vahel oma kiirtega. Loodus suur kunstnik teeb ikka nii vahvaid asju
tintsik kirjutas @ 12:51 - Link - kommentaarid (5)
486564 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)