Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
22 November 2009
Minu kodu kõige ilusam käsitöö

Ootasin ja ootasin täna, et natukenegi päikest välja tuleks, et saaksin paremas valguses pildistada üht imekaunist kätetööd. Päikest ei tulnud, läks hoopiski pimedamaks ja pilt sai tehtud ikkagi välguga. Aga küll ma teen uue pildi, mul juba linikuga sobivas värvis kardinakangas ka välja valitud ning kui oma paneelkardinaribad valmis saan, teen täiskomplektist pilti. Küll see päike ka ennast mõnipäev näitab!

Sniff kirjutas mõni aeg tagasi oma blogis valmimisest/pildistamisest ka, aga nüüd ehib see linake minu ümmargust lauda ja on vaieldamatult kõige kaunim asi minu kodus:Ma ise ei ole heegeldajatüüpi, mitte et ma ei oskaks, kuid eelistatult hoian konksu asemel vardaid käes. Aga unistus ümmargusest heegeldatud linast istus sügaval hinges ikkagi. Kallis sniff, ma olen nii äraütlematult tänulik Sulle, et mu unistuse tegelikkuseks tegid. Ja õnnelik olen oma linakese üle! Käin ja katsun teda ikka pidevalt. Vapustavalt kaunis kätetöö! Kalli Sulle!


Üks vahva seik tänasest päevast veel. Lõuna oli juba käes ja Kaarel, meie "pesamuna", tuli autot ära tooma. Astus tuppa, võttis jalanõud ära, läks kööki, võttis kapist kausi, tegi sinna sisse pannkoogitaigna ja küpsetas oma vanematele pühapäevalõunaseid pannkooke. Ilma pikema lobata ja ülima asjalikkusega. Pannkooke pööras ta ringi sedasi:Ainuke jama oli selles, et enne ei tohtinud ühtki kooki pätsu panna, kuniks kõik valmis said. Ai julm mees!
Aga nii vahva, kui lapsed on nii suured ja tublikesed.
tintsik kirjutas @ 14:01 - Link - kommentaarid (20)
465714 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)