Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
16 November 2009
Nööpidest

tintsik on maakas. Täitsa ametlikult. Tervelt 500 meetrit lahutab meie kodu sellest sildist, mis teatab ”siit algab asula”. Tartu asula siis. Lähima nööbipoeni on veel oma mitu kilomeetrit ja tipptunnil kulub mõttetult palju aega selleks, et paari nööpi leida. Pealegi veel sobivat nööpi. Pealegi veel, kui tintsik on väga pirtsakas ja tahab saada 5 auguga nööpi. Olete te näinud kaubandusvõrgus 5 auguga nööpi? Ma ausalt öeldes ei ole otsinud ka, aga miski sisetunne ütleb, et ega seda niisama lihtsalt ei leiaks ikka küll.

Jumal tänatud... et on olemas Isetegija käsitööfoorum ja selle arvukas kasutajaskond. Tuhandeid andekaid inimesi, kes õnneks on ka piisavalt edevad ning jagavad oma kätetööd kaaskäsitöölistega. Vaatad-uurid natuke blogisid, salvestad ajukäärude vahele need kõige vahvamad ideed ja voilaaa! just siis, kui on vaja, on need head ideed kõik justkui varnast võtta.

Kes tegi siin hiljuti meil teistsuguse auguarvuga nööpe? Otsige-otsige. See on üks vahva blogi ja ägedad nööbid olid seal kõik. Kasutades ära selle toreda leidliku tütarlapse ideed, võtsin mina ka tükikese seda ja tükikese teist Fimot, veeretasin rulli, rullisin lapikese, teise ka, keerasin selle kõik kokku ja tükeldasin tükikesteks. Nagu kompud läksid nad ahju ja nii sündisidki need ÕIGED. 5 auguga. Ups! Vabandust! Sündisid nad hoopiski aukudeta, aga ma olen ettenägelikult varustanud ennast erinevate käsitööriistadega. Õrnalt trellitades said nööbikud oma 5 auku kätte nagu naksti. Veidi lihvimist ja natuke poleerimist ja siin nad on, valmis end teile esitlema, üks kõveram kui teine:Õige pea leiavad nad oma koha siin elus ka. Varsti näete. Käin korra Berliinis ära ja siis õmblen nööbid ette

Ah jaa, tutiga pilt ju ka, nööpidega sobivalt kõverjas:

tintsik kirjutas @ 19:33 - Link - kommentaarid (21)
453702 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)