Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
03 November 2009
Kust leida polkovnikut?

Väljas on kena päikseline sügisõhtu, maa mõnusalt härmas. Kohe-kohe kaob õhtupäike majade taha. Nii kaunis punane loojang on algamas.

Mind aga sunnib kirjutama süvenev mure. Ehk teate teie mõnd haiget polkonvnikut, vana ja väsinut, kes kohe-kohe ... sussid püsti viskaks? Päris polkovnikut, pagunitega ja meessoost. Mul oleks teda vaja, enne kui ta lahkub. Tahaksin saada polkovniku leseks. Siis oleks vähemasti õigustus minu üha pikenevale haigustenimekirjale. Oli ju klassikute hulgas selline tore provva?

Vähe sellest, et ma vaevlen erinevate sõltuvus- ja muude psüühikahäirete käes, nüüd ilmutab ennast üks uus tõbi. Mingi kuri nahahaigus on kallale tulnud Näpud sügelevad. Hullult. Proovisin küll tööaruandeid tehes klahve kõvemini klõbistada, aga ei aita. Leevendust andis vaid see tegevus:Sa vaata, mis sa tegid, le_.li oma pikapäevarühmaga! Kui mul enne olid kõik paelad üle, siis nüüd on mul kõik nad puudu. Õnneks ma natuke varusin kitsamaid ja laiemaid paelakesi meie pühapäevaseks kogunemiseks ja nüüd näe olidki abiks. Kruttisin sellise pakituti kokku. Tegelikult on ta veidi mahedamate värvidega, aga ma sättisin ta õhtupäiksepunasse ja nii sai temagi osa sellest õhetavast õhtust.

Ma vist teen täna paar tutti veel.

Aga üks hea asi on nende tõbede juures see, et meil Tartus on nii Psühhiaatria- kui ka Nahakliinik ühes majas, hea lihtne pöörduda.
tintsik kirjutas @ 14:18 - Link - kommentaarid (20)
453702 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)