Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
22 Oktoober 2009
Kõik polegi kuld, mis hiilgab

Noro šokiteraapia vol 4

Ma juba natuke mainisin ka, et Noro sokiteraapia pole mitte alati hingekosutavalt kaunis. Lõngatokki käes hoides ei oska sageli ette ennustada, mis näppude vahelt sünnib. Kui toormaterjali hind on väärikas, eeldad, et ka tulemus on vähemalt keskmiselt kena. Seni on mul Noro sokilõngadega olnudki ainult positiivne kogemus, isegi väga positiivne. Tänase postitusega aga jätan märgi maha, et mitte alati ei ole tulemus ootuspärane.

Algus oli paljulubav - olin täitsa rõõmus, et alustatud sokipaarist tulevad mõnusad poistekad - sinistes toonides sossud sokikud. Värvid olid kenad, aga... Ma olen nüüdseks juba nii mõnedki tokid Noro Kureyon sokilõnga näppude vahelt läbi lasnud, seega oli üsna kohe selge, et see pole SEE lõng. Lõng oli silmnähtavalt jämedam kui tavaliselt, arvukalt oli lõngas kohti, mis meenutasid heiet. Noro lõngades on tavaliselt sellist ebaühtlust alati, kus niitpeenike lõng vaheldub paksemate kohtadega, aga siin oli valdavalt tegemist liiga jämeda lõngaga.

Järgmine pettumus tuli siis, kui sinirohelistest toonidest hakkas soki sisse tekkima roosa triip. No ei meeldi mulle see värvikooslus. Lihtsalt ei meeldi! Ja kui ma juba nii enam-vähem olin värvigammaga leppinud, tuli järgmine ebameeldiv üllatus - kohtusin sõlmega, millest edasi tuli küll mingi aja pärast õige värv, kuid lõng ise oli muutunud valdavalt niitpeenikeseks. Tulemus on siin:Kahe soki suuruse vahe on silmaga näha, ka soki paksus on suurema soki kasuks. Suuruselt on üks sokk teisest suurem ligikaudu 1 cm. Kudusin siiski selle sokipaari valmis, et kogu see lugu kirja panna ning teilegi öelda - alati ei ole väärika hinna ja firma taga sellele vastav kvaliteet. Kuigi need sokid on ilmselt kantavad ka sellisena, võttis see mul tuju mingiks hetkeks ära. Noro sokiteraapiaga tegelen kindlast veel, aga vahepeal koon valmis ühed randmesoojendajad ja natuke teistsugused teraapilised sokid.

tintsik kirjutas @ 20:44 - Link - kommentaarid (14)
465714 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)