Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
18 Oktoober 2009
Sügis

Eile Laimakülla sõites tajusin sügist eriti selgelt. Kõiges. Tuul ja vihm, kollaksspruunikashall loodus, kus rohelist järjest vähemaks jääb, tuules lendlevad lehed, järjest lühem päev, rõske ja niiske ilm... Isegi mõtted on sügisesed, vahelduvad ja tujukad.

Tänane vihmane päev oli ka sügist täis ja üks pisike sügismasendus kippus mulle kallale. Ega alati ei lähe ju Norosokiteraapia ka nii libedalt, tekib siingi tagasilööke. Esimene Noro lõng, mille värvid ei ole minu maitse! Kõik oli OK ja suur osa esimesest sokist sai eile valmis. Siis aga jõudsin värvini, mis minu maitse(kus)tundlikkuse skaalal punase tule sütitas. Ega see sokk muidugi paariliseta ei jää, aga jah, millegipärast teise soki alustamine võttis natuke rohkem aega kui tavaliselt. Aga alustatud ta sai, sest "ravisin" pisut oma masendusealget ning võtsin ette hoopiski teise teraapiavariandi - Juulikese lõngateraapia. Sain oma lõngakogumiskirge eile rahuldada ja hankisin kotikese imemõnusate taimevärviliste lõngadega. Osad neist olid keras, osad vahvates patsikestes. Tänane teraapiasessioon seisnes selles, et kerisin patsikesed ka keradeks, sättisin kõik selle ilu ja ahvatluse aknalauale ja nautisin, vat sedamoodi:Sügisvihmapisarad klaasil ja see rõõmus värvilaik muutis olemise nii hubaseks, kuigi ilm oli terve päeva nii pime nii pime.

Kui Norosokiteraapia lõpule jõuab, alustan kindlasti Juulikesekindalõngateraapiaga (esimese kinda muster on enam-vähem paigas), ainult et hetkel on mul puudu valge lõng, mille sisse Juulikese värviteraapilised lõngad kududa. Kui keegi tartukatest Raasikule plaanib minna, hõigake palun mulle ka, tahaks väga ühe vihi valget 8/2 lõnga (ja võib-olla mõnd muud värvi ka).
tintsik kirjutas @ 19:26 - Link - kommentaarid (12)
465716 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)