Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
26 Jaanuar 2009
Mõned pildid

Tegemata asjade nimekirjas on lisaks käsitööle ka üksjagu pildimaterjali, mis vajaks "avaldamist", samuti juttu sinna juurde. Praegu siin vaid mõned hetked, teie eilsete soovide põhjal

Silpsolps'ule Šveitsi reisist:

Vaated hotelliaknast (Engelberg, Šveits, alpiküla 1000 m kõrgusel merepinnast):

Selle piirkonna kõrgeim tipp Titlis, mis asub 3020 m kõrgusel. See on ka väidetavalt kõrgeim tipp, kuhu suurte kaabeltõstukitega saab tõusta ja tagasi alla tulla ka lihtsalt turist, st ilma suuskadeta (ja neid turiste oli seal palju!):Vaade Titliselt:Ühel päeval saime põgusalt ringi vaadata ka Luzernis (maaliliselt kaunis linnake!):Omaette kirjutamist vääriks Engelbergi mungaklooster, torkige mind veel edaspidigi, ehk siis jõuan niikaugele, et ka sellest mõned pildid panen (hetkel surub töötempo kõvasti peale )

Ja paar pilti Siuu soovil ka suvisest kursusest Olustveres

Paelapunumine:Kihnu neiu:Kuidas kasutada valmisheegeldatud pitse:Meie kursuslased:Vat nii. Nüüd on mul siin enda jaoks ka märk maha pandud, et kui pärast väikest suusapuhkust, mis sel kolmapäeval algab, tekib vaba aeg, siis püüan nende piltidega ka tegelda. Vahvaid pilte on ja tegelikult on ka muljeid ja emotsioone, mida jagada. Jamh, neid on tegelikult kohe päris palju... Mul paraku on selline kiiks, et pildistan RAW-formaadis pilte (nii-öelda toormaterjalina), mida tuleb hiljem veidi töödelda, et neid vaatamiskõlbulikku formaati saaks, aga see nikerdamine võtab natsa aega. See on tavaliselt ka põhjus, miks mul piltidega kipub kaua aega minema. Tegelik põhjus on muidugi see, et ma teen neid pilte liiga palju.


Tahan teile ka suur-suur aitäh öelda nende heade sõnade eest eilse kirjatüki kommentaarides. Nii armas oli neid lugeda ja südamesse tekkis eriline soojus. Kallid olete!
tintsik kirjutas @ 08:34 - Link - kommentaarid (7)
462041 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)