Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
01 Jaanuar 2009
Start uude aastasse

Uus aasta tuli meile siin Tartus nagu ikka ilutulestiku saatel. Käime igal aastal seda kesklinna silla juures vaatamas. Lummavad on need kõrgustesse paiskuvad värvilised tuled, eriti kui neid on terve taevas su peakohal täis.

Tänane ärkamine oli tavapärasest hilisem, aga aknast sisse piiluv päike pühkis une ning kutsus õue. Otsisin juba eile üles oma sammulugeja kindla plaaniga mõneks ajaks jälle astumisi kokku lugema hakata. Tänud Sulle, Laantelaps, et oma jõulukingist kirjutasid ja meelde tuletasid, et minu sammulugeja täiesti kasutult riiulil vedeleb! Eile tuli samme vähe, vaid mõni tuhat, aga tänane saak on juba natuke parem. Kui toas hoogsalt veel ringi tatsan, siis tuleb enne magamaminekut ehk isegi 10 000 täis. Vaja ju jõulupekk ära põletada. Tegelikult olen põhjamaisele kliimale kohaselt juba terve sügise talvisemat ja soojemat kesta kogunud (eks osa sellest ajan ka kipsjala süüks, hea õigustus ju varnast võtta, et näe ei saanud, nii valus oli

Põhiosa oma sammudest kogusin täna mõnusalt jalutuskäigult Kabina järve äärde. Võtsin ka fotoka kaasa, kuigi mu pildistamisoskus on vist veidi rooste läinud. Silmale oli nii palju ilusat, aga kõike pildile püüda, nii nagu tahtsin, ei õnnestunud. Ikkagi tahaksin paari hetke ka teiega jagada. Näiteks seda lahedat emotsiooni, mis tekitas see vahva postkastiderodu tee ääres, igaüks isemoodi äge kast:Järv (tegelikult vist küll hoopis kunagine Kabina karjäär) oma puhkerüüs:Jää oli vist päris paks, igatahes võis sellel hüpata ja miskit ei juhtunud. Vahvaid jäämustreid oli ka, mõnele lisas päike värvi:... mõnele lisasime värvi ise:Üks koer oli ka oma koerakäike tehes jäljeraja mulle pildistamiseks maha jätnud:Selline isetegemine mul täna. Et päev päris käsitööta ei jääks, lähen lõpetan ära sokid emale.
Jätkuvalt vahvat uut! Mina olen oma stardiga täitsa rahul
tintsik kirjutas @ 17:24 - Link - kommentaarid (6)
462039 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)