Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
31 Detsember 2008
Vastuolude aasta

"Mitmed aastad on Veevalajad elanud parajas pinges, miski pole ladusalt laabunud ning raskusi on olnud nii mitmeski eluvaldkonnas. Nüüd peaksite tundma end mõnevõrra kindlamalt. Olete rõõmsameelsem, nostalgilised meeleolud taanduvad, tunnete end vabamalt. Pole ka ime, sest õnne ja vabaduse planeet Jupiter on üle 12 aasta jõudnud Veevalaja märki ning hakkab seal oma tõhusat tööd tegema. Muutute taas organiseerimisvõimelisemaks, huvitute kõigest uuest, tegelete ka rohkem oma hobidega..."

Nii ütleb Eesti Ekspressis olev Pauksoni horoskoop veevalajatele 2009. aasta kohta. Kas teie usute ennustusi? Mina vist natuke usun, sest aeg-ajalt ikka läheb ka nii nagu kirjas on. Igatahes tahan ma uskuda seda konkreetset ennustust, mis lubab veevalajale õnne. Ega palju pole vajagi, ainult natukene rohkem hingerahu ja sisemist kindlust ning turvatunnet. Kohe otsa saav aasta on olnud nii-nii vastuoluline kõiges. Selles oli ohtralt nii rõõmu kui pisaraid, eneseületamisi ja uusi kogemusi kui ka minnalaskmist. Aasta algul peapeale pööratud elu on uuesti jalad suht kindlalt alla saanud ning kõigele võib juba nüüdki vaadata kui vajalikule kogemusele ja õppetunnile siin meie maapealses eksistentsis. Ma olen ka seda usku, et miski siin ilmas pole niisama, kõike on vaja, nii head kui kurja, see muudab meid elukogenumaks, tugevamaks ja ehk ka paremaks.

Pauksoni horoskoop lubab ka seda, et veevalaja tegeleb uuel aastal rohkem oma hobidega. No mida sa hing oskad veel paremat tahta! Igatahes käisin täna viimast korda sel aastal lõngapoes ja olen nüüd uueks aastaks täiesti valmis - las ta tuleb, mul on millega ja mida teha!

Armsad sõbrad, kes te mu blogi külastate! Soovin teile kõigile uueks aastaks palju meeldejäävaid hetki ja vahvaid isetegemisi!/tintsik proovis ka ära süüterooside tegemise, jummala vingelt töötavad!/
tintsik kirjutas @ 20:30 - Link - kommentaarid (17)
483119 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)