Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
28 Oktoober 2008
'Ööd on siin muštad!'

Oh kui hea on kahe jalaga maapeal olla! Seda täiesti otseses tähenduses. Ilma karkudeta ise kõndida! Ma olen ilma kipsita tegelikult juba mõnda aega, 14. oktoobril läksin traumapunkti ja lasin kipsi ära võtta. Natuke liiga vara sai, sest röntgenpildil oli murrukoht ikka täiesti selgelt näha, aga kauem enam ei pidanud vastu. Väike lonkadilonks on kõnnakul veel sees, aga muidu on igati hea tunne. Eriti mõnusaks läks olemine eile õhtul, kui otsustasin uut Arctic'u spordiklubi maja vaatama minna ja vesiaeroobikat proovida. No et kas saan vaikselt trennima hakata või mitte. Nii mõnus oli! Üliväga mõnus! Vees ei saa endale eriti haiget teha ja vahepeal hüppasin ühe jala peal ka. Lisaks liigutamismõnule on meil väga hea treener. Ja täiesti tuttav ka Eile oleks olnud väga hea võimalus basseinist hüüda "Ööd on siin mustad", aga ma magasin selle suurepärase võimaluse lihtsalt maha. Täna tuli treener ise minu juurde küsimusega "Olete te Tiina?". Olen-olen! Meie vesiaeroobika treener on nuputaja-Kati! Nii vahva ju! Ükskõik kuhu lähed, ikka kohtad mõnd toredat Isetegijat!

Veidi käsitööd ka, täiesti tavalist, ei midagi erilist. Olen juba mõnda aega sokikudumiselainel. Oktoobri algul Berliinis käies leidsin üles ühe kääsitööpoe ja muidugi ei suutnud ma sealt ilma lõngadeta lahkuda. Nii hea valikuga sokilõngad olid! Ühest Berliinist toodud lõngast sündisid sokid kaasale, sellised:Modelliks kasutasin täna jõhkralt ära kaasa enda, kes laua taga istudes läpiga tööd tegi. Sikutasin talle sokid jalga ja klõpsisin mõned pildid. Eriti poseerimisaldis mu modell ei olnud, seetõttu ka "saak" selline kesine. Kaasa sokkideks kasutatud lõng on üks vahva lõng, muster kordub soki jooksul ainult mõne korra. Kududes tekkis hetkeks isegi kahtlus, et ei hakkagi see muster korduma. Lõpuks ikkagi hakkas.

Endale tegin ka ühed vabasoojendajad:Kasutatud lõng on huvitav selle poolest, et väidetavalt on immutatud aloe vera ja jojoba õliga. Väga mõnus siidine ja pehme lõng! Huvitav, kas pärast pesu aloe ja jojoba neis sokkides veel olemas on?

Tütreke sai ka uued sokid, roosakirjud:Muster Spring Forward (Knitty, Summer 2008 ). Selle mustri jaoks on minu valitud lõng liiga kirju, eriti pildilt vaadates. Tegelikkuses aga said need päris mõnusad sossud sokid.

Pooleli on järgmised kirjud sokid ja ühele pitsilisele sokile tuleb ka paariline kududa. Ja oh kui palju on veel plaanides! Enne läheb küll issanda päike looja, kui mina oma plaanidega mäele jõuan!
tintsik kirjutas @ 20:20 - Link - kommentaarid (16)
486564 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)