Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
28 Juuni 2008
Mängime!

Pärast rändamisi mööda Põhjamaade teid ja mägesid olen õnnelikult jälle koju tagasi jõudnud. Vahepeal on siin kodus üht-teist juhtunud, näiteks lilled rõdul on palju suuremaks kasvanud (aitänks minu tublidele lillekastjatele!) ja minu blogisse on tekkinud mõned kommentaarid, mis kutsuvad mängima. Kutse vastata 5-le küsimusele sain kogunisti mitmelt Isetegijalt - Susalt, leili33-lt, aiaia-lt, Metskassilt ja Kuldselt Triolt.

Mängu reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
1998. aastal olin 1,5 aastat elanud meie uues kodus Annelinnas. Vana Karlovakandi-kodu kuivkäimla ja ahiküte said uue omaniku ja meie omakorda kolisime suuremasse ja mugavamasse elamisse. Peaaegu 2 aastat olin töötanud ravimfirmas, kus töö oli suht pingeline, aga samas ka põnev. Minu türeke Kerstin oli 10-aastane ja poeg Kaarel 8-ne. Vahvad mudilased olid!

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
- Sortida, töödelda, organiseerida pildistatud pildid, saata need ka sugulastele ja tuttavatele vaatamiseks. Vahvamad pildid paberile trükkida ja albumisse sättida.
- Lõpetada ära pooleliolevad kudumid (tegelikult mitte ainult kudumid vaid ka muud käsitöölised tegemised).
- Koristada ära kelder ja mõned kapid.
- Käia Vikikesel külas ja Pärnus sugulastel ka
- Mõelda välja, kuidas saaks sel suvel veel kord Norramaale minna (pildistama, mägesid ronima, kanuutama jne.).

3. Lemmiksnäkid?
Mets- ja sarapuupähklid, maasikad, murakad ja nektariinid lõpututes kogustes, porgandid. Viimastel aegadel olen paadunud kakaojoodik.

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Kui miljoneid oleks piisavalt, siis pikemalt kaalumata otsiks ühe ilusa koha Põhja-Norras ja ostaks/ehitaks kauni looduse keskele endale pisikese majakese. Ja koliks sinna elama. Vähemasti kevad-suvi-sügiseks. Võib-olla talveks ka. Roniks mägedes ringi, pildistaks, suusataks, korjaks murakaid. Olen nii lootusetult sellesse maasse armunud. Mu hing rändab ringi mägedes, kus viimati käisin ja süda on sellises väikeses linnakeses nagu Bodø. Seega olen üks südametu ja hingetu tüüp, rahutu eksleja, kes Norramaata enam kuidagi rahu ei leia.

5. Kohad, kus oled elanud?
Sündisin Türil, kus elasin kuni keskkooli lõpuni. Pärast seda kolisin Tartusse ja olen siin elanud nüüd juba 25 aastat.

Kellele teatepulk edasi anda? Natuke nuputan selle üle, sest paljud on juba vastanud neile küsimustele.

Edit 01.07.08: Ei annagi teatepulka edasi kellelegi, paljud on juba vastanud neile küsimustele ja kui keegi, kes pole veel vastanud ja tahab seda teha, siis kasutagu aga julgelt minu mängukutset.

Tahaksin hiljem teiega jagada ka oma reisimuljeid, seega kirjutamisega jätkan juba õige pea, hetkel lihtsalt sulg ei jookse.
tintsik kirjutas @ 15:46 - Link - kommentaarid (3)
483251 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)