Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
10 Detsember 2007
tintsiku pooleliolevad käsitööd

Quote:
08 DETSEMBER 2007
Aga nüüd küsimus suurele ringile - mitu käsitööasja on tintsikul hetkel pooleli? Kes kõige täpsemini ära arvab, sellele väike jõulupäkapikuüllatus.


No nii, armsad sõbrad, lugesin kokku!!! Ja üllatusin isegi. Mul ju puudus ülevaade, mitu asja mul pooleli on. Tegelikut see oli ka põhjus, miks ma selle teema enda jaoks siia kirja panin. Tänu teile lugesin kõik lõpuks kokku ja sain oodatust väiksema numbri. Ma nimelt olin kindel, et pooleliolevaid asju on mul üle 30-ne. Aga vat ei olegi! On hoopis 25.
Päris lõbus oli teie kommentaare ja pakkumisi lugeda. Suur-suur aitäh teile kõigile, et kaasa mõtlesite. Mul on igatahes pilt selge - nendest 25-st pooleliolevast asjast peavad 100% kindlasti sel aastal valmis saama 5, ülejäänud kannatavad oodata. Ja lisaks neile tuleks mul alustada ja ka lõpetada enne jõule veel 4 asja, siis oleksin endaga täiesti rahul. Jõuludeni on 15 päeva, mul tarvis lõpetada/teha 9 asja, mis pole väga töömahukad. Seega siis ajaliselt tegelikult jõuaks, kui ainult need lumehelbekesed ei segaks Mulle nii meeldib neid nokitseda! Olen neid nüüd valmis saanud 12, neist 2 on juba ära ka kingitud. Ühe helbekese viisin abipäkapikku mängides Heily5-le.Tagasi tulles alustatud teema juurde - kõige täpsemini arvas pooleliolevate tööde arvu ära Gixy. Gixy, Sa vaata varsti päkapikusussi sisse, kindlasti leiad sealt midagi (soovitus: pane suss postkasti natukeseks, eksju! ). Pakkumisi oli seinast seina, kõige väiksem pakutud arv oli 5, kõige suurem 37 (Sant pakkus tegelikult lisaks 21-le ka 121 ).
Teema kokkuvõtteks tahaks öelda veel seda, et neid pooleliolevaid asju on mul ikka liiga palju küll. Kui keegi armas inimene oskaks soovitada nõkse, kuidas olla mitte nii nõrk ja mitte järele anda kõiksugustele kiusatustele Isetegija foorumis ja ajakirjades ja kokkusaamiste õpitubades... siis ma oleks äraütlemata tänulik. Aasta lõpus oleks ju igati kohane mõelda, et uuel aastal hakkan tubliks ja enam nii ei tee. Tundes ennast tean, et teen ikka. Aga palju asju saab siiski valmis ka ja see on nii tore
tintsik kirjutas @ 22:08 - Link - kommentaarid (13)
456965 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)