Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
09 Detsember 2007
tintsik on argpüks, ...

... see sai selgeks juba ammu. Vat ei ole julgenud seni pärlitega erilisi punumismänge mängida. Ja mida ma kartsin, jummal seda teab. Õnneks tuli mulle õde külla ja temaga koos oli palju julgem proovima hakata, kaks tarkpead on ikka kaks tarkpead, eksole . Plaan oli lumehelbekesi teha ja ma sattusin sellest lõpuks üsna suurde vaimustusse. Aga päris algul olin tige. Võtsime Isetegija õpitoas ette lumehelbekese tegemise õpetuse ja algajad nagu me oleme, hakkasime näpuga järge ajama. Eks kogenud silmale oleks pilt kohe selge olnud, kuidas kuhu mida pista, aga me olime tükk aega ikka päris nõutud. Asi oli nimelt selles, et me ei saanud aru, kui pikad traadiotsad tuleb jätta ja missuguse otsaga mingi liigutus teha. Kui lõpuks selgeks sai, siis oli kõik üsna lihtne.

Minu helbekesed tulid sellised:Neist esimese kinkisin juba ära ka, oma naabrinaisele, kes just värsked kuuseoksad oli tuppa toonud. Sinna ühe oksa külge ta rippuma jäi ja nägi päris armas välja.
Nüüd vaja ka muid asju proovida, järjekorras ootavad veidi teistsuguse kujuga helbekesed, üks inglike ja täheke ka. Tahan oma selleaastase jõulukuuse kaunistada endatehtud ehetega. Eks paistab, mitu tükki neid seal rippumas saab olema, ehk ikka rohkem kui 1
tintsik kirjutas @ 21:16 - Link - kommentaarid (25)
456963 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)