Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
04 Detsember 2007
Panus lapitekkidesse

Minu viimase kuu töötempo on olnud tappev. Novembrikuusse mahtus ära 3 + 1 välislähetust. Vahepeal tuli nii suur koduigatsus peale, kuigi tegelikult olid kõik sõidud põnevad ja kasulikud. Aga sõitmistest kunagi teinekord.
Täna näitan endapoolset panust lapitekkidesse, mille said endale väga toredad inimesed - Kikukas ja Master, Ampsak, Susa ja Lynx.
Kohe algusest peale oli selge, et minu lappides peavad olema südamed, sest kõik need, kellele tekke tegime, teevad oma tegemisi alati südamega. Nad on meile kõigile sügavale südamesse pugenud ja meie tahtsime tekke tehes neile oma südamest tulevad tänusõnad edasi anda.
Minu 2 lappi nägid välja sellised:See punane lapike leidis koha kellegi padjas. Aga kuhu kollane läks, seda ma ei teagi.

Ka kolmas lapp sai samasugune, ainult et musta-punase-kollasega. Tekiheegeldamine Valgas võttis aga sellise tempo, et enne kui mina fotokaga oma lappe pildistama jõudsin, oli üks neist Susa ja Lynx'i teki sisse heegeldatud.

See oli üks megalahe projekt! Eria projekti vedajana oli lihtsalt super! Nii suurte tegemistega käib loomuliku osana kaasas nii rõõme kui muresid, nii lõbusaid seiku kui ka väikseid nagistamisi. No ja valetamisest ma siinkohal parem ei räägigi, sellega oli kohe eriti palju tegemist, sest Susa on nii kiire taipamise ja terase tähelepanuga
Ja ma ei väsi kordamast - jumal tänatud, et te olemas olete, armsad foorumi loojad! Tänu teile on nii paljud asjad hoopis paremad!
tintsik kirjutas @ 21:46 - Link - kommentaarid (6)
453563 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)