Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
19 November 2007
Jäin peaaegu keelest ilma

Ma püüan iga päev läbi vaadata uued postitused blogides ja vahel, kui kõiki ei jõua, siis enda lemmikud vaatan alati üle. Nii leidsin ka Mari Marikese blogist ühe koogiretsepti. Retsept lubab, et kõik saab valmis kiiresti - nii taigen kui küpsetamine. Panin oma ahju ka kiirkuumutusele, et veelgi kiiremini valmis saaks (st et ahi kiiresti õige temperatuurini jõuaks). On tõepoolest väga lihtsalt ja kiiresti valmiv kook. Kõige rohkem võtsid aega küpsemine (40 minutit) ja õunte koorimine. Mul ei olnud kodus mõnusaid hapusid õunu ja seepärast koukisin sügavkülmast kiiresti välja mõned mustad sõstrad ja panin koos õuntega koogile.See, mis välja tuli, oli nii nämma, et viis peaaegu keele alla, välja nägi ta ehk mitte nii kaunis ja kunstipärane kui Mari Marikesel, aga jah, oli hea, tõepoolest supervägahea!

Kassuga käisime täna loomakliinikus, kus öeldi, et haav paraneb kenasti, aga natuke läheb veel aega, enne kui saab krae ja "pid˛aama" ära võtta. Koju jõudes oli Kassu üksjagu häiritud ja ega see torbikuga liikumine pole üldsegi mitte lihtne. Natuke kahju Kassust, aga samas veits koom vaadata ka, kuidas ta tagurpidi liigub. Edaspidi liikudes jääb torbik paljude asjade taha kinni ja küllap tagurpidi käimine on kindlam moodus edasi liikuda
Lõikasin oma vanal pid˛aamal ka teise varruka ära ja tegin Kassule veel ühe kookoni. See sai natuke parem (loe: Kassu ei mahu oma keelega käpaaukudest sisse oma haava lakkuma) ja nii ma võtsingi selle tüütu krae ära. Tüütu selle pärast, et ilmselgelt segab see liikumist ja ka helide kuulmist ning mis peamine - ei lase ennast "pesta". Mulle tundub, et mu Kassu on eriline puhtusefriik, pidevalt sugeb oma kasukat ja see, et krae tõttu see võimalik ei ole olnud, oli talle vist tõeline piin.Igatahes pärast seda, kui krae ära sai võetud, pesi ta ennast ikka väga põhjalikult, no mingi tund aega küll. Kui lakkumine ära väsitas, siis puges voodis teki alla ja jäi sinna magama. Ta on minu voodis tegelikult terve päeva tekiserva all maganud, ju seal on mõnus soe ja pehme. Pole tema pärast täna vooditki ära teha saanud.Praegu magab ta ka oma tekikoopas. Kogub jõudu.

Ja käsitööga on täna nii, et midagi valmistööna näidata ei ole (kui just kook arvesse ei lähe). Natuke on mitu asja edenenud ja edenevad kuni uneajani veel, eks lähiajal saab mõni neist valmis ka ja küll siis näitan teilegi.
Ahvatluste poolele võiks liigitada selle, et täna oli postkastis uus Interweave Knits, milles mõned päris huvitavad kudumid olid.Hetkel aga ühtegi uut asja ette ei võta, sest pooleliolevate asjade sahtel ajab juba üle ääre.
tintsik kirjutas @ 20:50 - Link - kommentaarid (11)
486562 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)