Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
14 November 2007
Ei oska mina pilti teha

Olen Metskassi poolt mulle kootud sokke püüdnud pildistada nii- ja naapidi, aga ikka ei tule seda päris õiget pilti. Kuid olgu pealegi, on need pildid sellised nagu on, jutu saan ikkagi valmis kirjutada.

Nagu te ehk juba aru saite, võtsin ma osa sokivahetusprojektist ja sain niisuguse vahva paki:Sokid on väga mõnusad sossud ja no nii täpselt minu jala järgi tehtud, istuvad nagu valatult. Palmikutega ja puha:Ma olen nendega juba mitu päeva käinud, head soojad ja pehmed, jalas väga mugavad.
Pakis olid ka kommid, mida varem ei olnudki proovinud. Väga head kommid on (st. olid).
Suur-suur aitäh Sulle, Metskass, nende mõnusate sokkide eest, nad meeldivad mulle väga!


Minu tehtud sokid on kusagil teel Lääne-Virumaa poole, ehk jõuavad kohe-kohe kohale ka. Natuke piilumiseks teile siin üks killuke - vat niisugust värvi said:Aga ma tegelikult üsna mures nende sokkide pärast, äkki said liiga suured ja liiga tavalised.

Pooleliolevate asjade nimekirjas on mul ju veel üks asi, millest siia seni märki maha pole saanudki - kooskudumisprojekti Mystic waters'i kolmnurkne sall:Minu sall pole küll üldse ei sinine ega ka roheline nagu lõngasoovitus oli, hoopis kollane tuleb. See kollane lõng on mu lemmiklõng ja sel hetkel, kui kudumishoog peale tuli, oli ta kodus olemas. Samas mõtlesin ka, et see värv klassifitseerub veeteemasse küll. Kujutage ette kristallselget päikese käes sillerdavat vett, kuhu vaadates paistab kollane liivapõhi merekarpide ja muuga. Et sobib ju küll kollane ka?
Muster ise meeldib mulle väga. Kahjuks on mu ringvardad nii lühikesed, et eriti ei võimalda salli sirgu tõmmata. Eks kui ta valmis saab, siis näitan teda teile täies ilus.
tintsik kirjutas @ 00:00 - Link - kommentaarid (8)
454692 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)