Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
31 Oktoober 2007
Pooleliolevaid asju muudkui tuleb juurde!

Eelmise postituse jätkuks mõned read veel, natuke nagu vabanduseks ka, et ma tegelikult teen siin kogu aeg õhtuti pärast tööpäeva midagi (lisaks Isetegija foorumis ringikolistamisele).

Minu esimesed vildid , tegelikult küll vildisokitoorikud, mis vajavad veel tuunimist ja natuke häid ideid ka - et kuidas saaks hõredamaid kohti veidi toekamaks ning mida äärega peale hakata. Igati mõnusad on muidu jalas. Tehtud said nad mulkide viltimispäeval Viiratsis:Ehk oskab keegi soovitada, kuidas hõredaid kohti "lappida"?

Ja lillesallinakkusest ka üks pilt:Üsna roosa saab see sall. Otsustasin, et kasutan peenikest ja õrna lõnga ja seni olen valikuga rahul. Eks paistab, missugune lõpptulemus jääb. Teise lillesalli tahaks veel teha, kollase-karamelli-bee˛iga.

Pooleli on veel lapiõpetuse kodutöö (nädalavahetuse plaanidesse võetud), sokivahetuse teine sokk ja veel üht-teist.

Kunagi näitan ka keraamikakursuse töödest pilte (kas ma olen ikka rääkinud teile, et käin neljapäeva õhtuti keraamikakursusel?). Nalja on nende töödega juba üksjagu saanud - lase kunstiandeta inimene savi kallale ja selliseid kunstipäraseid potsikuid hakkab tulema et ohhohhhooo!

Lõpetuseks üks pilt Kassust ka:Armastab viimasel ajal radika peal magamas käia, seal mõnus soe ju.

tintsik kirjutas @ 20:43 - Link - kommentaarid (13)
457143 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)