Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
31 Oktoober 2007
Mõned roosid ja sutsu kõverad tähed

Firmas, kus ma töötan, on üks väga armas tootegrupijuht Hans-Erik. Ta on rootslane, hallipäine ja halli habemega, väga soliidne mees. Ta on pensionieas, kuid töötab osalise koormusega. Tegelikult oleks meil kõigil väga kahju, kui ta pensionile läheks. Viimastel kuudel lendab vaikselt ringi kõlakas, et uuest aastast alates ta siiski läheb ära. Norrakad tegid ettepaneku, et võiksime talle koos midagi kinkida ning pakkusid välja, et nad teevad ühe lapiteki, kuhu meie kõigi nimed kirja saavad.
Möödunud nädalal leidsingi oma postkastist ümbriku, milles oli väike kahvatukollakas lapike palvega sellele veekindla markeriga oma allkiri kirjutada. Mulle tundus see markeriga kirjutamine kuidagi liiga lihtne ja igav. Otsisin välja natuke mulineed ning paelakarbi, tuletasin meelde, mida Laantelaps meile paeltikandist rääkis ja õpetas ja nii saigi valmis minu "allkiri" - veidi kõverate tähtede ja mõne paelaroosiga:

Päris rahule ma sellega ei jäänud, aga kuna lapikesi saadeti ainult üks, siis pole võimalik ka uut teha. Lippan ja pistan oma lapikese nüüd posti, et ta leiaks koha suures ühistekis.
tintsik kirjutas @ 15:23 - Link - kommentaarid (11)
459039 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)