Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
07 Oktoober 2007
13.september 2007 foorumis 'Hea soov sügiseks' lk. 9:

Quote: "tintsik"
Nii hea, et ma siin hetkel üksi olen, muidu mõni vaataks, et mul katus sõidab. Tegelikult sõidan ma ise, õigemini küll suusatan mööda parketti oma uute sussidega.
Kullakallis isetegija, kes Sa mulle sügisepaki tegid - oleks Sa siin läheduses, siis saaksid ühe suure kalli (või tegelt kohe mitu)! Mul on nii hea meel oma uute susside üle! Mõtlesin siin just, et plätud, millega ma kodus muidu käin, tuleks vahetada soojade susside vastu, sest toad on kuidagi jahedaks läinud. Ja nüüd on mul olemas niiiii sossud sussid. Ma natuke siin veel suusatan ja siis proovin pildid ka ära teha, et teiega oma rõõmu jagada.


/tintsikul läks uute sussidega kurguvalu ka üle/


Niisugune emotsioon valdas mind, kui sain kätte enda sügisesoovidega paki. Ja ma ei teagi siiani, kes selle laheda paki mulle tegi. Kui keegi tunnistab enda kätetööks juuresoleval pildil oleva, siis palun anna endast teada, et saaksin oma tänusõnad ja ühe suure kalli Sulle saata.Njah, aga susse olen juba mitu nädalat kandnud, nendega on niiii mõnus mööda parketti suusatada. Kassile pakub mu suusatamine ka suurt lõbu Ja mul on üks oran˛ pid˛aama, nende sussidega koos on komplekt täiuslik.
Pakis oli veel üks küünal, vahva sügisevärvides lõng, fimo ja cernit ning üks merikarbi külmkapimagnet.
Aitäh!

Edit: Liisbet tegi mulle paki! Appikene, kuidas ma küll selle postituse niimoodi vahele olen jätnud! Tavaliselt loen ju kõik blogid järjest läbi
Kallis Liisbet, suur-suur kalli Sulle! Mul pole kunagi varem nii mõnusaid susse olnud!
tintsik kirjutas @ 11:29 - Link - kommentaarid (4)
457092 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)