Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
07 Oktoober 2007
NB! Proovin, kas õnnestub siia lisada üht pildiprogrammi. Pole seda varem teinud, nii et andke andeks, kui see ei tööta

Hea soov sügiseks

Tegin sügisesoovipaki klli'le (Külli) ja kuna mul Eesti Postiga pole just kõige paremad kogemused, siis viimased vahetusprojektide pakid olen ise kõigile koju viinud. Nii on kindel, et kõik jõuab kohale ja jääb ka terveks.
Niisugune see pakk siis sai:Ise tehtud asjaks olid sussid ("ruudusussid"):Need sussid on just sellised nummid oma väljanägemiselt, et panevad suu muigama, vähemalt mul ja ka minu perel. Lõngaks kasutasin üht pehmet paksu lõnga, mis sai paar aastat tagasi ostetud kampsuni jaoks. Üsna varsti sai aga selgeks, et nii paksu kampsunit ma ikka kohe kindlasti kandma ei hakkaks. Nii see lõng seiski ja ootas oma tundi. Nüüd teen samasuguseid susse veel mõned paarid.
Pakki sai ka üks teepurk - piparmünt segatud roosiõite, nurmenukkude ja muude õitega:Ma ei tea, kuidas teiega on, aga sügis ja talv sobivad mulle raamatulugemiseks palju rohkem kui kevad ja suvi. Nii sai ka Külli endale ühe raamatu, et vihmasel sügisõhtul oleks midagi muhedat lugeda. Lapsesuu on see, millest igasuguseid vahvaid tarkusi lagedale võib tulla, selles raamatus siis armastuse teemal:Viimasel hetkel tuli aga idee teha paki juurde lisatav heade soovide kaardike pisut teistsugune, selline:"Kaardi" sisu sai kokku piltidest, muusikast ja mõnest heast soovist:

Hea soov sügiseks. Küllile.

NB! Muusika kuulamiseks vajalikud kõrvaklapid või kõlarid. Ja mul millegipärast kuulates hetkel hakib muusikat veidi, ehk see on ajutine probleem.
tintsik kirjutas @ 08:49 - Link - kommentaarid (8)
459032 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)