Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
28 August 2007
Ühe laia ja lõputu musta triibu sees lõksus

Quote:
mulle meeldib mõelda, et elu on nagu sebra - musta triibu järgi tuleb alati valge, ehk siis kunagi ei jää halb püsima. oma elus olen seda ka tähele pannud, et just nii see ongi. vahel on mõni must triip laiem, vahel valge, aga kunagi ei jää must püsima!!!
16 Aug 2007 - 09:54
Kommenteerib metsamaku


Nii kirjutas metsamaku pisihaldja blogi kommentaariks. Lugesin seda ja mõtlesin, et nii ta on jah, et musta perioodi järel tuleb jälle helgem ja valgem, aga kui see must parasjagu nii lõputu ja lootusetu tundub, siis lihtsalt ei näe sellest kaugemale.

Tegelikult tahtsin teile, armsad blogilugejad, öelda seda, et palun varuge veidi kannatust. Küll see Hiiumaa vol. 3 ka kunagi piltidena siia jõuab ja paljud muud vahepeal teoks saanud asjadki. Aga hetkel teen vaid kõige hädapärasemaid tööasju, muud asjad lihtsalt ei edene. tintsik on oma elu ja iseendaga üsna pahuksis. Kuidas küll tahaks aega tagasi pöörata ja kõik tehtu olematuks muuta! Aga ei saa. Saan ainult andeks paluda neilt, kellele kunagi haiget olen teinud ning loota, et musta triibu järel jälle kunagi valgem paistma hakkab...
tintsik kirjutas @ 12:10 - Link - kommentaarid (10)
483119 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)