Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
03 August 2007
Kuidas tintsik Hiiumaal käis, VOL 2

Minu pere ei ole väga käsitööhuviline. Nad on küll nõus tarbima käsitööna valminud asju, aga asjade tegemine või valmimisprotsess neid millegipärast ei köida. Samuti ei suuda nad pikka aega ühel kohal olla, eelistades aktiivset puhkust, eriti hästi läheb peale igasugune ekstreemtegevus.Nii nad siis teatasidki, et lähevad vaatavad ringi ja püüavad otsida ühe sobiliku ujumiskoha. Võtsid mu auto ja kõik sealolevad asjad ning kadusid.
Isetegijad olid aga ühe ekstreemala enne meie saabumist juba ära teinud, nimelt käsitöise orienteerumismängu. Nagu juuresolevalt kaardilt näete, siis muutis orienteerumist põnevamaks ümbritsev salapärane džungel:Üheks ülesandeks oli kududa võimalikult väike sokk, pildil need sinised rippuvad asjad ongi minisokid.
Kõik ülesanded lahendas kõige paremini ning võitjaks kuulutati see võistkond:Iseenesestmõistetavalt on Isetegijate kokkusaamistel kõikjal isetehtud asjad, püüdsin neist mõned ka pildile:Sama iseenesestmõistetav on seegi, et näpud peavad pidevalt käima ning uusi kauneid töid valmis ka kokkutulekul:

Karnaaksu ümber kogunes õpihimuliste IT-ikate summ, kes iga vilunud käeliigutust meelde püüdsid jätta.
Mehedki olid huvilisedVaatasin minagi karnaaksu ja mõtlesin, et küll kõrvalt vaadates tundub kõik lihtne ja loogiline, ise sama asja kodus proovides olin koba mis koba.
Lastel oli suvepäevadel lõbu laialt - õuesjooksmiseks oli ilm väga ilus ja ruumi oli ka mõnusalt palju. Siin on üks väike veesõdalane:Mis te arvate, keda "tulistatakse"?"Kes aias, kes aias, pallike on aias..."Väga usin lugeja - kõiki tähti tundis, esimene täht emme nimest oli "trrrrr"

Nii, ja tuleb ka VOL 3, sest mitte kõike, mida olen tahtnud öelda, pole veel ära öelnud
tintsik kirjutas @ 14:00 - Link - kommentaarid (5)
483119 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)