Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
16 Juuli 2007
Kollane esmaspäev

Kui mul oleks peegel pidevalt nina ees, siis vaataks sealt vastu üks selline eemalolev ja rõõmsalt totu nägu - tintsikul on kollane esmaspäev . Terve päeva on päike säranud, kollane pääsusaba on jõudsalt edenenud ja mis kõige tähtsam - täna sain postkontorist ühe läbi ja lõhki kollase pakikese.

Kas teid ajavad ka ilusad asjad mõnikord nutma? Näiteks see, kui väikesed lapsed esinevad nii armsalt või kui lauldakse laule, mis hinge lähevad? Mina olen ilusate asjade suhtes küll väga õrnahingeline. Ja täna tuli mul ka pisar silma. Sain postkontorist oma paki kätte ja autos tirisin selle kohe lahti. See, mis sealt vastu vaatas... vat see läks küll täiega hinge:Avad selle karbi ja kaanelt vaatavad vastu vapustavalt ilusad lilled:Ei saanud kuidagi õigeid värve pildile, võõrasemad on kollase ja tumesinisega. Ma ei oska nende lillede ilu pildistada, see on nii imepeen ja kaunis töö, käin ja katsun neid siin kõikseaeg. Olen kevadest saadik uurinud, kuidas tehakse pärlitest lilli, seni ise proovinud ei ole. Aga nad meeldivad mulle väga ja jehhuuu, nüüd on mul igikestvad võõrasemad!

Kingituse tegija on ka pakkimises proffessionaal, kõik täpselt paigas ja läbimõeldud, isegi nöörike läbi karbi külgede pandud, et asjad kenasti paigal püsiksid:Lisaks lilledele oli pakis veel vingeid asju, puha kollased: niidid heegeldamiseks ja tikkimiseks, kommid, keelekese küpsised (need mu lemmikud muideks), kollane vilditükk, pisikesed sulelised linnukesed, kollane pael.Ning veel... olen nüüd mobiilikotikese omanik. Juba ammu igatsesin endale kotikest, kuhu telefon panna, nüüd saingi, ja missuguse veel! Seda saab kasutada vööna, mis on eriti lahe!Kolm korda võite arvata, kas ma kaotasin täna oma mobla ära või jaa! Ja teate, kust ma ta üles leidsin? Mobiilikotikesest:Sain paki postkontorist kätte ja oli vaja ju proovida, kas telefon sisse mahub. Mahtuski, perfektselt paras! Sinna ta jäigi ja kui helistada tahtsin, otsisin kodus telefoni tükk aega taskutest ja kotist taga, kuni meenus, kuhu ma ta panin

Vat selline päev!
Pakk tuli Haapsalust ja Haapsalus elab Miokas, kes teeb imekauneid pärlitest lilli. Millegipärast arvan, et tema ongi selle kauni paki autor. Jah?
Igatahes tuhat tänu selle "kollase" eest, mis siiamaani mu näol õnnelikku naeratust hoiab!

tintsik kirjutas @ 22:15 - Link - kommentaarid (9)
483403 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)