Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
10 Juuli 2007
Lillaroosakreemikas

Minu värvipakivahetusprojekti pakike jõudis uue omanikuni - viisin selle ise kohale. Tegelikult oli küll nii, et käisime koos õega täna Viljandis KESON'ile pakki ära viimas, mina sõitsin ja õde oli minu erakuller. Vist ehmatasime KESON'i päris ära, aga igatahes oli nii kõige kindlam, et pakk jõuab ühes tükis ja tervena kohale. Pidin tegema lilla-roosa-kreemika paki ja esialgu olin üsna nõutu - tundus, et poodidest olid kõik lillad asjad kadunud. Aga siis vaikselt hakkas ka idee tekkima ja lillat värvi asjad ilmusid meie kaubandusvõrku tagasi (vist külastasin esimese hooga valesid kauplusi).
Ma ise armastan käsitööd tehes teed või kohvi juua ja seetõttu mõtlesin, et teeks ka oma lilla pakikese teejoojale mõeldes (loodan, et KESON ikka armastab teed juua).Lilla värviga seostus mul esimesena kannike, seepärast sai kannike ka taldrikule joonistatud. Proovisin esimest korda keraamikavärvidega midagi teha, päris untsu vist ei läinudki.Kandiku põhja tegin ühe väikese linakese ka, selle ühel pool on tikitud kass (kuigi paistab välja vist nagu kergelt ülekaalus rott-põrsas), lina teisel pool on serv kanditud lilla paelaga. Sel moel saab linakest kasutada mõlematpidi, sõltuvalt tujust.

Pakis olnud teesegus oli erinevaid õisi ja puuvilju lisaks mustale teele, tee kõrvale said lisatud minu lemmikkommid Unistus ja autogrammiks endanimelised kommid kaMis seal veel oli?
- Roosa ja lilla puuvillane riie, sest KESON on üks väga osav õmbleja ja kindlasti oskab ta neist riidetükkidest midagi põnevat välja võluda;
- Lillade pärlitega juuksekumm, sest foorumi pildil on KESON pikkade juustega ja tundub, et talle saab patsi teha küll
- Abivahend tuttide tegemiseks - nüüd ei ole tarvis enam papist rõngaid kasutada, saab palju lihtsamalt hakkama;
- Mõned lillad lillenööbid - ikka leidub ehk mõni riideese, mida nendega kaunistada;
- Roosa-valge-lillakirju heegelniit - küll seegi ära kulub;
- Paar lusikat ka, kadakased, ühega saab sinepit või mädarõigast või muud ollust tõsta, teist võiks kasutada näiteks hommikupudru kühveldamiseks.

No ja ongi kõik. Selline ta siis seekord sai. Saaja jäi vist rahule, mulle igatahes hakkas lilla värv täitsa meeldima lõpuks, ehk teen endalegi midagi lillat kunagi.

tintsik kirjutas @ 22:55 - Link - kommentaarid (11)
483403 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)