Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
25 Aprill 2007
Andsin kuradile sõrme, tea, kas nüüd võtab kogu käe või kogunisti mõlemad?

Nüüd see siis juhtuski! Vaadake pilti ja saate isegi aru, misasi:Sain eile kätte saadetise Helmehaldjast, varasemast ajast oli ka üht-teist kogunenud. Õhtul koukisin näpitsad ja pärlid väja ja võtsin ette niiöelda "proovilapi" tegemise - tegin oma vana mobiili edevamaks ja riputasin talle külge ühe "ripatsi". No küll need näpud on kohmakad! Küllap õiged töövõtted tulevad ajapikku, aga selle esimese korraga oli tunne, nagu oleksin elevant portselanipoes. Pidevalt kõrisesid pärlid põrandal ja näpitsad tegid imelikke jonkse, aga lõpupoole hakkas juba mingi tunne ka tulema. Näpud said igatahes verele aetud ja täna on terve päeva sügelenud pärlite järele! Õhtul proovin veel, üks kaelakeemõte kummitab. Eks näis, mis kuju see mõte võtab.

Algus pärlimängudele on tehtud, teiste blogisid vaadates on suhteliselt suur tõenäosus, et see on järjekordselt üks väga nakkav viirus, mille küüsi olen langenud. Igatahes probleemid ei lasnud ennast kaua oodata - vaja kohe uus tellimus teha, sest ei ole osanud paljusid vidinaid tellida ja mõnda asja sai liiga vähe. Aga nii see on ju alati olnud, et kes teeb, see õpib. Eks tuleb jälle Helmehaldjast murele lahendust otsida

Nunoviltimise jätsin paariks päevaks laagerduma, proovin mõni õhtu manni soovituste kohaselt mõlemale poolele veidi villa panna, ehk saab parem. Tegelikult esimese katsetuse siidist näevad mõned kohad päris huvitavad välja:Vilditud siid on lilla, kasutasin tumedat kirsipunast ja halli villa. Mõnes kohas on villa vist liiga õhuke kiht saanud, paar suuremat villavaba laiku on sisse tulnud. Aga miskit sellest kindlasti teha saab, ootan, et mõni hea idee pähe tuleks.
tintsik kirjutas @ 15:22 - Link - kommentaarid (12)
458982 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)