Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
09 Aprill 2007
Munad ja pühad ja paar lõpetatud asja

Minul on viimaste päevade üle hea meel - lõpetasin ära mõned pooleliolevad asjad ja pühad möödusid ka mõnusalt koos perega.

Meie värvisime mune reedel, et oleks laupäeval võimalik emale, õe perele ja sõpradele need kohe ka ära kinkida. Igasuguseid nõkse sai proovitud. Traditsioonilised sibulakooremunad on alati põnevad ja ilusad, poeg Kaarel värviski mune sel moel, mina ka. Kahjuks pole neist pilti näidata, said kõik ära kingitud.

Tütar Kerstin kaunistas oma munad toiduvärvidega. Kannatamatu nagu ta on , kuivatas oma sõbrale tehtud sinilillemuna fööniga. Ei saanud ju enne teist poolt värvida, kui esimene kuiv!Abikaasa aga sattus tõsiselt hoogu Cerniti ja Fimoga - esialgu kattis sellega puumune...

... aga kui ahjust tulid välja veidi mügerlikud munad, siis loobus puumunadest ning läks üle pisikeste Cernitimunade tegemisele. Hoog oli suur ja mune muudkui valmis, viimaste tegemisel oli näha juba tõelist professionaalsust. Niisugused on mõned neist:Mina mängisin ka Fimo/Cernitiga, mõned jubinad käisid ahjus ära ja neid näitan teilegi. Mõned mummud ja veel miskit on aga küpsetamata ja neid veel ei näeEile lõpetasin ära ammualustatud salli emale. Šnitti võtsin Kreyzy'lt. Pärast pesu kaotas see sall veidi oma õhulisust, aga see mu esimene saalomon ka:Laupäeval panin posti ühe triibulise - oma esimese valmissaanud koostegemise projektitöö. Oli ikka mässamist sellega - sada korda harutasin üles ja vahepeal olin juba päris tige. Aga valmis sai! Pildid panen siia siis, kui uus omanik paki kenasti kätte on saanud.

Asjad on vaikselt siiski edenema hakanud - kevadsallil algus olemas, roosiprojektist pool (või ehk nõksu vähem) valmis, teised pooleliolevad asjad ka üle vaadatud ja järjekorda seatud (neid on ikka peris palju ) - nii et näpud tööle, enne kui hoog raugeb!
tintsik kirjutas @ 11:32 - Link - kommentaarid (7)
486562 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)