Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
26 Veebruar 2007
Olen oma blogindusega natuke jänni jäänud - kassipoeg võtab aja ja muud tegemised, näputöö sealhulgas, ka. Viimased päevad aga olen hoopiski haige olnud ja see on kogu elutempot muutnud, ühe päeva oma elust magasin tervenisti maha.
Aga kassipoeg on vahva, möllab, sööb ja magab, sekka teeb natuke pahandust kah. Hirmus uudishimulik on ka, topib oma nina igale poole kuhu saab. Lahe on jälgida, kui ta midagi uut avastab. Tegin ühel õhtul kaminasse tule ja seda vahtis ta päris pikka aega.

Tahtis ka käpaga katsuda, aga õnneks jäi klaas ette. Eriti hästi tulevad tal välja kadumistrikid. Olen mitmel korral otsinud enda arvates kõik kohad läbi ja kassipoega pole leidnud. Pika kutsumise peale ilmub ta ikka väga ootamatutest kohtadest välja. Parim varjumiskoht on tal muide tugitooli sees. Tooli põhja all on metallist mehhanismide, vedrude ja kattematerjali vahel avad, mille kaudu ta mahub lahedalt pugema tugitooli seljatoe sisse (seljatugi on seest tühi). Igati turvaline ja soe koht magamiseks!
Vaikselt olen ka näputööd nokitsenud ja vastu võtnud ühe otsuse - enam uusi asju ei alusta, alles siis, kui mõni vanadest pooleliolevatest on 100% lõpetatud. Pooleliolevaid asju on juba 6 (2 salli, üks padjakate, beebikampsun, Cernit'ist mummud ja muud vidinad, lapitekk). Hetkel on hirmus isu kindaid kuduma hakata, aga vot enne ei hakka, kui vähemalt 1 valmis asi siin teile ette näidata on.
tintsik kirjutas @ 09:44 - Link - kommentaarid (2)
483119 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)