Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
24 Jaanuar 2007
Ei teagi, kui palju on...
... selle aja jooksul vett merre voolanud... , aga siin ma nüüd olen ja püüan uuesti vana lemmiku - käsitööga jõudu katsuda. Aastaid, mis aastaid, vast isegi rohkem kui 10 aastat tagasi kudusin ja heegeldasin nii lastele kui endale üht-teist, veidi õmblesin ka. Ei teagi, miks nii pikk paus tekkis, tegelikult mulle meeldib väga ise midagi valmis pusida. Pärast ilus vaadata, kui miski õnnestub ja rõõm veel seda suurem, kui tehtu ka teistele meeldib
Sattusin päevad tagasi Isetegija kodulehele ja seal ringi luusides jäi silma nii palju vahvaid sokke ja salle, tekke ja mütse, kotte ja kampsuneid... Hetkega oli pea mõtteid täis, mida kõike teha võiks ja mida ise kohe proovida tahaks. Lõplikult sundis mind lõngapoe poole astuma aga üks rõõmsavärviline lapitekk.
Käisin ära Kaubamaja lõngapoes ja ostsin mõned erivärvilised lõngad, heegelnõela ka. Kõrvalasuvast raamatupoest sain raamatu '200 heegeldatud ruutu' ja nii see algaski.
Kodus sirvisin ostetud raamatut ja sai järjest kindlamaks mõte - tuleb teha üks voodikate, kus saaks erinevaid mustreid proovida ja näppu harjutada. Nüüdseks on mõned lapikesed ka valmis saanud:
Hetkel pusin aga hoopis siin selle blogi kallal ja püüan aru saada, kus ja kuidas miskit muuta saab, päris põnev seegi. Eks ta esialgu on just selline nagu on, küll vaikselt võtab sobiva vormi.
tintsik kirjutas @ 23:43 - Link - kommentaarid (9)
462006 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)