Tintsiku näputöökroonika
Kuduhoolik
13 Aprill 2012
Kindaid pole kunagi liiga palju

11. aprilli postituses näitasin üht osa pehmest värvilisest kuhjast. Ei, ei olegi sel korral sokivabriku toodang, on hoopis kindad.

Ühinesin aasta algul Isetegija aastaprojektiga Värvispekter. Üsna kohe tuli mõte, et teeks iga kuu ühe värvilise kindapaari ja aasta lõpuks saaks niimoodi kokku ühe värvilise kindakuhja.

Märtsi värviks oli lilla ja need siin on minu lillad käpikud:Üsna lihtsad ja tavalised, kaunistuseks kaaruspaela vabakäetikand. Õie südamikuks sai lisatud ka mõned lillad Swarovskid.
Lõng: 100% villane + peenike mohäär.
Lõnga kulus: peaaegu terve tokk nii villast kui ka mohääri.
Vardad nr 2, 14 silma vardal.
Kiiluga pöial.
Randmeosas "narriv palmik", mis iseenesest on väga lihtne kududa. Skeem selline:Skeemil parem- ja pahempidised silmused ning vikkel paremale.
Olen oma kindad ka paberile "jäädvustanud", et oleks hea võtta ja vaadata, mitu silma, mis vardad jne. :

Kuna ma hetkel ei saa kuidagi rahu ja muudkui mõtlen, kuidas ja millest veel mõni kaart valmis teha, siis sai nii, et iga kindapaari juurde tuleb ka sobivas värvigammas kaardike:Kui hästi otsida, siis leiab kaarti kaunistama miskit ikka - ehtetarvikute karbist, paelasahtlist. Mõned augustajad olen ka aegade jooksul soetanud ja kunagi Zelluloosi paberipoodi sattudes valisin läbi raskuste mõned lehed ilusat paberit ka. Näe, kus neid nüüd vaja läheb!Ega see erinevate detailide kokkusobitamine mul lihtsalt ei tule. Küll on tunne, et peaks veel midagi lisama, siis jälle, et palju sai. Aga las "laps" mängib, peaasi et rõõmus on!
tintsik kirjutas @ 16:09 - Link - kommentaarid (13)
482133 huvilist on minu blogi uudistamas käinud :)