Shalla uuel katsel


Shalla uuel katsel
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
ABout Me

Age: ehh...
Location:
Zodiac Sign: vähk

Ka laisklemine on tegevus ;)

Likes & Dislikes

Likes

Dislikes


Archive

Viimased postitused
November 2010
Märts 2008
Jaanuar 2008
November 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007


020347 Sõbralikku silmapaari
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
28 Juuni 2007
Vahepeal olen tegelenud lõngajääkide hävitamisega, mitte küll suurelt, aga iga väikene samm on ju suureks abiks. Ja aegumatud projektid on need kõikse paremad Teeme koos: Kasutame ära lõngajäägid
Valmis heegeldasin nn. isetegijate mobiilikoti, kuna ema kurtis, et mobiili pole suvel kuhugi panna. Õpetuse leidsin foorumist ikka. Lõng täiesti tundmatu - jäägid ikkagi

18 Juuni 2007
Edevad nagu me oleme, ikka peame oma asju teistele näitamiseks välja riputama. Tegingi mina jälle omale blogi (eelmise kustasin juba ammu ära ).
Kuna minu väikesel õel, kes on juba suureks saanud, oli põhikooli lõpupidu tulemas ja mina avastasin enamvähem viimasel hetkel kapi ees seistes, et mul pole midagi selga panna. Võtsin jalad selga ja tormasin poodi. Kõigepealt jäi mulle näppu uus Burda, mis kohe leidis oma koha ostukorvis. Järgmine tee oli siis kangapoodi, et leida sobiv riie, millesse käärid sisse lüüa. Käisin mööda poodi edasi-tagasi ja tagasi-edasi, kuna lõpuks leidsin lõpuks ilusa rohelise riide- otsima läksin tegelikult kollast . Ja nii ma siis hakkasingi õmblema ja tuletasin meelde oma vanu roostes oskusi.

Põhisüüdlasele kleidi leidsime 7tunnise ostlemise käigus, kuid ehted tellisin Susalt. Ehted olid imeilusad, sobisid fantastiliselt.

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Aktuaalsed projektid

Lõpetatud projektid

Amici