Shalla uuel katsel


Shalla uuel katsel
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
ABout Me

Age: ehh...
Location:
Zodiac Sign: vähk

Ka laisklemine on tegevus ;)

Likes & Dislikes

Likes

Dislikes


Archive

Viimased postitused
November 2010
Märts 2008
Jaanuar 2008
November 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007


021198 Sõbralikku silmapaari
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
02 November 2010
Ühed väga viltused sokid

Minu kudusoolikas tuli tagasi, oli teine juba tükimat aega kadunud. Tegelikult olen ma Muhvile ühtede väga änksade sokkide pildi võlgu. Minu isiklikud Skew-dKudusin nad nr2 varrastega Novita Tico tico lõngast jalasuurusele 39. Jäid mõnusalt ümber jala, just nii nagu mulle meeldib. Suured tänu Muhvile tõlke eest.

02 Märts 2008
Plirts-plärts käes on märts

...ja minul õiendamta vana võlg, veebruarine

Ehteid pole naistel kunagi palju. Pole ma küll suurmeister, kuid tulemust näitan ikka
Veebruari punane

17 Jaanuar 2008
Ega üks jää teiseta

Teine postitus ja teine pärliussi kee
Heegeldasin endale Drexi valge pärlussikee klooni Värv on muidugi teine, aga ega täpselt samasugust ei tohigi maailmas olla Kellele on vaja masstoodangut ? , kui ka ise võib olla andekas ja osav . Aitab enesekiitusest... üks pilt on parem kui tuhat sõna.

Kõikse esimene vasikas ...

ei pruugi alati aia taha minna.
Mõtlesin küll ,et mina ei viitsi kunagi hakata jändama traadiväänamisega. Kuid uuel aastal lõi pähe mulle kummaline kiiks. Muretsesin, siis endale kõik vajaliku ja asusin väänama. Midagi uut ma küll aretama ei hakanud, kuid töötõend sai täiesti tuunitud välimuse. Juurde ka kõrvarõngad.

ja muidugi on see töötõendi pilt juba nii ammune ja mina nii tumeda peaga. Blondide asi noh

13 Jaanuar 2008
Värispekter - jaanuar -VALGE

Mõtlesin siis mina alguses teha endale valge mütsi. Väljas oli siis paar mõnusat külmakraadi, kuid kui ma olin juba ühte mütsi alustanud 2 korda ja sama targalt nulli harutanud, viskasin vardad nurka ja hakkasin uut ideed genereerima. Ja nähed Drexi Valget sätendavat kaelakeed, käis mul südames plõks ja ma tundsin ,et ma pean selgeks õppima heegeldatud pärliussi. Õpetussõnu ja linke leidsin pärlimängude alt
Eks ta üks suur pusimine ole ja natuke aega võtab ka algajal, kuid tulemus on selline:

Kasutasin tegemiseks Colibri seemnehelbeid, sellest ka ebaühtlane tulemus, kuna need valged olid eriti erineva suurusega, kuid ise jäin vähemalt tulemusga rahule. See ei jää esimeseks ega viimaseks, teised helemkesed on juba niidile aetud

26 November 2007
Sokieri

Tegelesin mina vahepeal hoolega sokkide kudumisega
Endale kudusin ühed ülimalt uhked ja peened Baudelaire-sokid. Originaalõpetus on Knittys täitsa vabalt saadavalt. Eesti keelse õpetuse eest suured kallid Muhvile . Ja sokid on tema meeleheaks ilusti rohelist värvi.

Pole sokkide kudumine midagi nii igav, eriti kui selle käigus saab midagi uut õppida. 8-kujulist sokinina tegin elus esimest korda. Väga lihtne viis soki alustamiseks. Teiseks polnud ma kunagi aru saanud kuidas ikka teha lühendatud sokikanda - nüüd ma juba oskan. Ainuke asi millega ma hakkama ei saanud ja mitte kuidagi välja ei tulnud oli "itaalia pärane nõelga lõpetamine". Eks ma siis lõpetasin ikka vanaviisi.
Mõned vaated veel minu sokkidest.

]

Uued sokid sai kootud ka plikale. Lõng on pärit väga tundmatust kohast ja väga tundmatu koostisega. Vardad suurusega nr.2. Muster pärit Suurest Sokiraamatust.


19 November 2007
Mystery Diamond Shawl ...

e. projekt "Lõngajäägid kasutusse". ITl lõngajäägid on kõik see lõng, mis on seisnud nurgas üle kuu. Minul oli selleks ajaks üle aasta. Lõng tundmatu, päritolu teadmatu. Kuna lõng oli hästi peenike, siis võtsin kahekordselt ja kudusin varrastega 4.
Salli kudumiseks sain ideealge Muhvi blogist
Mustrit pole küll vabavarana saada, kuid osta saab siit Mystery Diamond Shawl


17 November 2007
Likvideerin vanasid võlgasid.

Ühel ilusal novembrikuu laupäeval sai käidud Haapsalus toredal pärlipäeval. Oli väga päev koos toredate inimestega ja aeg möödus meisterdades üliheli kiirusel. Vahepeal oli ka aega mõned pildikesed teha. ALBUM


17 September 2007

Kuulutan selle projekti nüüd enda jaoks 101% lõppenuks. Lõpuks olin nii tubli ja harutasin ülesse nööbiliistud ning kudusin uuesti. Lõpptulemust on tublimad harjukad juba näinud originaalis, ülejäänud peavad leppima piltidega.Kootud on kampsun Red Heart akrüüllõnga ja 4,5 varrastega, väiksema suuruse järgi.

05 September 2007

Ei saa kohe mitte seda projekti 100% lõppenuks veel pidada, kuigi kampsun valmis. Nööbiliistud plaanin ümber teha, kuna jäid liiga kiskuma. Väike töö küll, aga kuidagi ei saa algust tehtud.
Kampsun nägi vahepeal selline välja Kas see on kampsun ?? Harjukate kokkutulekul kudusin lihtsalt ühte pundart, kuid nüüdseks näeb see välja ikka nagu päris Eest ja tagant
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Aktuaalsed projektid

Lõpetatud projektid

Amici