tupsununnud
Minust
Vanus: 27
Asukoht: nõo
Tähtkuju: lõvi
Mulle meeldib

Lemmikblogid

Lemmiklingid
Marcus
Rahel-Leandra
Holger
Minu emme :)

Minu projektid
.....Käimasolevad projektid ....Lõppenud projektid Teeme piparkoogimaja 2008 .....Aegumatud projektid

Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2011

073626 piilumist :)

Reading

Last Movie

Listening to

tupsununnud
kui varemalt mu sõrmekesed meisterdasid põhiliselt laste tarvis siis blogipidamisest alates on mu sõrmekesed ära õppinud üha uusi ja uusi asjakesi ja tehnikad.lausa jube kui hea on ikka oma pisikeste sõrmekestega midagi ära teha.
14 Aprill 2011
Tere üle väga pika aja!

Kui ma eelmine kord ütlesin, et ei ole ammu bloginud siis seekord olen end ikka korralikult ületanud. Olen oma blogi ikka korralikult unarusse jätnud.
Kui aga nüüd päris aus olla siis ega ma ju tänagi midagi näitama siin ei hakka. Mõtlesin, et annan viite, kus minu tehtud asjadel silma peal saab hoida. Näeb seal muidugi ainult asju, mis müüki jõuavad. Asi muidugi seegi. No mitte ei saa kuidagi neid asju pildistatud, et siin ka aeg ajalt näidata. Ei anna lubadust, et vahepeal tehtud asju näitan aga püüan end parandada ja tulevikus ikka postitusi ka teha.
Käsil nii palju erinevaid asju, et silme eest võtab kirjuks. Kui aga saaks kõigega tegeleda, mis mõttes siis küll ei tea, mis saaks. Nendestki projektidest, mis hetkel käimas vahel juhe koos.
Olen nüüd kolm aastat aktiivsemalt käsitööga tegelenud ja olen avastanud, kui palju on selle tõttu kodus ruumi vähemaks jäänud. Seda muidugi enda toas, kus ei saa enam täpselt aru kas tegu on magamistoa või töötoaga. Mõtlen vahel, et ega ma vist ikka päris terve ei ole . Eks muidugi ole ka palju uusi oskusi juurde õpitud, mis kõik vajavad oma töövahendeid.
Aitab siis selleks korraks jutust. Kellel huvi külastage:


Nägudeni
karjed posted @ 13:53 - Link - kommentaarid (1)