tupsununnud
Minust
Vanus: 27
Asukoht: nõo
Tähtkuju: lõvi
Mulle meeldib

Lemmikblogid

Lemmiklingid
Marcus
Rahel-Leandra
Holger
Minu emme :)

Minu projektid
.....Käimasolevad projektid ....Lõppenud projektid Teeme piparkoogimaja 2008 .....Aegumatud projektid

Arhiiv
Viimased postitused
Juuni 2010

067855 piilumist :)

Reading

Last Movie

Listening to

tupsununnud
kui varemalt mu sõrmekesed meisterdasid põhiliselt laste tarvis siis blogipidamisest alates on mu sõrmekesed ära õppinud üha uusi ja uusi asjakesi ja tehnikad.lausa jube kui hea on ikka oma pisikeste sõrmekestega midagi ära teha.
16 Juuni 2010
Juba jälle siin

Tuli eile linna minna, et tütar arstile viia. Õnneks oli ilm väga ilus. Pärast jalutasime lastekliiniku juurest ka linna kuna oli uute kottide õmblemiseks turvapaela vaja. Pale käes otsustasime veel jalutada ja nii viisid me jalad meid kunsti tarvete poodi, mis asub Tartus riia ja tähe tänava ristil. Kuidagi ei saanud sealt ära tulla ilma liimipüstolita. Olen juba ammu mõelnud, et tuleks ka endale see asjandus muretseda. Nühtluseks need kunsti ja käsitöö poed . Pärast käisin ka " Kõike poest " klaase ja tasse ostmas. Seda siis tuleviku tarbeks.
Koju jõudes tahtsin loomulikult kohe ka oma uut ostu katsetada. Otsisin siis välja karbi ja rakemdasin mõtte mida olin paar päeva tagasi netis näinud
( http://www.youtube.com/watch?v=1RPxu4l9EXE&feature=player_embedded ). Mina aga tegin asja omamoodi. Need nööbid, mida kasutasin said kunagi osta.ee -st ostetud tont teab mille jaoks. Nimelt ostsin neid sealt tookord suure kingakarbi täie. Aga nagu alati kuluvad kuhugi või millegi jaoks ikka ära . Karbi sisse panin sametriiet. Nööpide vahele puistasin seemnehelmeid, et auke täita. Pintseldasin üle pva liimiga ja triipitasin üle liimipüstiliga. Peale kinnitasin veel suured lilled.
Aga nüüd siis pika jutu peale minu esimene katsetus liimipüstoliga.


Uute katsetusteni!
karjed posted @ 08:14 - Link - kommentaarid (7)