tupsununnud
Minust
Vanus: 27
Asukoht: nõo
Tähtkuju: lõvi
Mulle meeldib

Lemmikblogid

Lemmiklingid
Marcus
Rahel-Leandra
Holger
Minu emme :)

Minu projektid
.....Käimasolevad projektid ....Lõppenud projektid Teeme piparkoogimaja 2008 .....Aegumatud projektid

Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2008

070571 piilumist :)

Reading

Last Movie

Listening to

tupsununnud
kui varemalt mu sõrmekesed meisterdasid põhiliselt laste tarvis siis blogipidamisest alates on mu sõrmekesed ära õppinud üha uusi ja uusi asjakesi ja tehnikad.lausa jube kui hea on ikka oma pisikeste sõrmekestega midagi ära teha.
30 Aprill 2008

kui eile jutt juba pulmateemale läks siis siin veel mõned asjad mis ise tehtud said.nimelt tegin ma veel endale ise pruudikimbu ja abikaasale rinnalille(heegeldasin).lillekimbu ja rinnalille peal jällegi palju pärleid nagu ka autol olnud lillekestel.

veel sai ise välja lõigatud ja õmmeldud karvane krae õlgadele.minu kaelas olev kee ontehtud minu ema poolt millele lisaks heegeldas ta mulle ka sõrmusepadja,kui hästi otsite peaksite selle siit isetegijast ka ülesse leidma.

pulma laua kaunistamine ja ka söögid valmisid minu kenade sõprade ja pereliikmete abiga.plaanisin ise martsipani värvida ja sellest lilled tordile teha aga kui aeg sealmaal oli ei tahtnudki ma neid enam sinna ning leidsingi end mõttelt et mida nüüd siis selle martsipaniga teha.siis tekkiski idee et teeks taldrikutele lilled ja nii me need koos emaga valmis meisterdasime-kõigile väga meeldisid,ka neile kes martsipani ei söö

karjed posted @ 05:38 - Link - kommentaarid (4)