tupsununnud
Minust
Vanus: 27
Asukoht: nõo
Tähtkuju: lõvi
Mulle meeldib

Lemmikblogid

Lemmiklingid
Marcus
Rahel-Leandra
Holger
Minu emme :)

Minu projektid
.....Käimasolevad projektid ....Lõppenud projektid Teeme piparkoogimaja 2008 .....Aegumatud projektid

Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2008

070571 piilumist :)

Reading

Last Movie

Listening to

tupsununnud
kui varemalt mu sõrmekesed meisterdasid põhiliselt laste tarvis siis blogipidamisest alates on mu sõrmekesed ära õppinud üha uusi ja uusi asjakesi ja tehnikad.lausa jube kui hea on ikka oma pisikeste sõrmekestega midagi ära teha.
28 Aprill 2008
Siin siis üks minu tehtud mänguasi.neid kuubikuid olen juba enne kolm tükki teinud mis said jõulukingitusteks tuttavatele väikelastele.nüüd siis valmis üks ka oma lapsele...nimelt oodatavale lapsele kelle tulekut kuubik veel ootama peab.
kuubik on valmistatud mööbliriidest,sees loomulikult täitematerjal,pealmised "mänguasjad on tehtud fliisist.lille kolme õielehe,liblika tiibade ja pikliku toru sisse on pandud samuti täitematerjali ja ka kellukesed et lapsel huvitavam mängida oleks.


müts on heegeldatud heegelnõelaga nr.2 iirisniidist.liblikas peal ei ole minu tehtud vaid on mulle kingitud karvakera45 poolt.mütsike on siis minu tütrele.tema paneb mütsi pähe ja kiidab :"nii äge!" või "toh!"(tähendab voh!).nii kiidab ta kõigi mütsikeste kohta mis ma talle teinud olen.mingi mustrijärgi ma seda teinud ei ole...lihtsalt mis pähe tuli.


antud teki ja padja tegin samuti oodatavale beebile hälli.nüüd veel vaja voodipesu ka teha.riie on saadud ämmalt.

selle beebiteki tegin samuti oodatavale lapsele.valge lõng on saadud tuttavalt vanaproualt ja pärit vene ajast,seega ei oska kommenreetida kus praegusel ajal sellist saada võiks(kasutatud heegelkonksu nr3).roostevärvi lõnga on heegeldatud nr 3. heegelnõelaga.antud lõng on poolvillane.soovikorral võin lisada valge teki mustriosa ja äärepitsi mustrid.roostepunane pool on tehtud ühekortsete sammastega.


see müts on samuti tütrele tehtud.mustrit ei ole samuti kuna tegin nii nagu parasjagu mõte jooksis.sedapuhku kasutasin kahekordset pruuni iirisniiti.kuna tegin nokamütsi ja tahtsin tugevat nokka.nokka sisse on pandud vana kaltsukast ostetud nokaka plastiknokk mida ise natuke vastavalt lapse mütsi suurusele ja kujule natuke lõikasin.mütsi ette äärde on pandud neet-tähekesed ja kaunistuseks kaks roosi millede õpetuse leiab siit isetegijast "õpetuste" alt.

karjed posted @ 19:02 - Link - kommentaarid