tupsununnud
Minust
Vanus: 27
Asukoht: nõo
Tähtkuju: lõvi
Mulle meeldib

Lemmikblogid

Lemmiklingid
Marcus
Rahel-Leandra
Holger
Minu emme :)

Minu projektid
.....Käimasolevad projektid ....Lõppenud projektid Teeme piparkoogimaja 2008 .....Aegumatud projektid

Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2011
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
September 2008
August 2008
Aprill 2008

073585 piilumist :)

Reading

Last Movie

Listening to

tupsununnud
kui varemalt mu sõrmekesed meisterdasid põhiliselt laste tarvis siis blogipidamisest alates on mu sõrmekesed ära õppinud üha uusi ja uusi asjakesi ja tehnikad.lausa jube kui hea on ikka oma pisikeste sõrmekestega midagi ära teha.
30 Aprill 2008

kui eile jutt juba pulmateemale läks siis siin veel mõned asjad mis ise tehtud said.nimelt tegin ma veel endale ise pruudikimbu ja abikaasale rinnalille(heegeldasin).lillekimbu ja rinnalille peal jällegi palju pärleid nagu ka autol olnud lillekestel.

veel sai ise välja lõigatud ja õmmeldud karvane krae õlgadele.minu kaelas olev kee ontehtud minu ema poolt millele lisaks heegeldas ta mulle ka sõrmusepadja,kui hästi otsite peaksite selle siit isetegijast ka ülesse leidma.

pulma laua kaunistamine ja ka söögid valmisid minu kenade sõprade ja pereliikmete abiga.plaanisin ise martsipani värvida ja sellest lilled tordile teha aga kui aeg sealmaal oli ei tahtnudki ma neid enam sinna ning leidsingi end mõttelt et mida nüüd siis selle martsipaniga teha.siis tekkiski idee et teeks taldrikutele lilled ja nii me need koos emaga valmis meisterdasime-kõigile väga meeldisid,ka neile kes martsipani ei söö

karjed posted @ 05:38 - Link - kommentaarid (4)

29 Aprill 2008

siin siis aga hoopis midagi mille olen vahelduseks endale mõeldes teinud.siit saadud roosiõpetuse järgi valmis minu pulmaautole selline kaunistus.lintidega roosid mis on peeglite küljes said ka igale rongis sõitnud autole.
karjed posted @ 07:19 - Link - kommentaarid (5)


see valge müts on jällegi tütrele tehtud.valgest heegelniidist on põhiosa.lill ja alläär on kirsipunasest.lill on jällegi valmistatud siinsest isetegijast leitud õpetuse järgi.
karjed posted @ 07:10 - Link - kommentaarid (1)

28 Aprill 2008
Siin siis üks minu tehtud mänguasi.neid kuubikuid olen juba enne kolm tükki teinud mis said jõulukingitusteks tuttavatele väikelastele.nüüd siis valmis üks ka oma lapsele...nimelt oodatavale lapsele kelle tulekut kuubik veel ootama peab.
kuubik on valmistatud mööbliriidest,sees loomulikult täitematerjal,pealmised "mänguasjad on tehtud fliisist.lille kolme õielehe,liblika tiibade ja pikliku toru sisse on pandud samuti täitematerjali ja ka kellukesed et lapsel huvitavam mängida oleks.


müts on heegeldatud heegelnõelaga nr.2 iirisniidist.liblikas peal ei ole minu tehtud vaid on mulle kingitud karvakera45 poolt.mütsike on siis minu tütrele.tema paneb mütsi pähe ja kiidab :"nii äge!" või "toh!"(tähendab voh!).nii kiidab ta kõigi mütsikeste kohta mis ma talle teinud olen.mingi mustrijärgi ma seda teinud ei ole...lihtsalt mis pähe tuli.


antud teki ja padja tegin samuti oodatavale beebile hälli.nüüd veel vaja voodipesu ka teha.riie on saadud ämmalt.

selle beebiteki tegin samuti oodatavale lapsele.valge lõng on saadud tuttavalt vanaproualt ja pärit vene ajast,seega ei oska kommenreetida kus praegusel ajal sellist saada võiks(kasutatud heegelkonksu nr3).roostevärvi lõnga on heegeldatud nr 3. heegelnõelaga.antud lõng on poolvillane.soovikorral võin lisada valge teki mustriosa ja äärepitsi mustrid.roostepunane pool on tehtud ühekortsete sammastega.


see müts on samuti tütrele tehtud.mustrit ei ole samuti kuna tegin nii nagu parasjagu mõte jooksis.sedapuhku kasutasin kahekordset pruuni iirisniiti.kuna tegin nokamütsi ja tahtsin tugevat nokka.nokka sisse on pandud vana kaltsukast ostetud nokaka plastiknokk mida ise natuke vastavalt lapse mütsi suurusele ja kujule natuke lõikasin.mütsi ette äärde on pandud neet-tähekesed ja kaunistuseks kaks roosi millede õpetuse leiab siit isetegijast "õpetuste" alt.

karjed posted @ 19:02 - Link - kommentaarid

25 Aprill 2008
tere ,tere!vaatasin minagi et võiks ka hakata oma tegemisi siia ülesse panema.teen ma siis asju põhiliselt oma lastele...neile on mõnus teha.
karjed posted @ 18:13 - Link - kommentaarid (1)