tupsununnud
Minust
Vanus: 27
Asukoht: nõo
Tähtkuju: lõvi
Mulle meeldib

Lemmikblogid

Lemmiklingid
Marcus
Rahel-Leandra
Holger
Minu emme :)

Minu projektid
.....Käimasolevad projektid ....Lõppenud projektid Teeme piparkoogimaja 2008 .....Aegumatud projektid

Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2011
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
September 2008
August 2008
Aprill 2008

073595 piilumist :)

Reading

Last Movie

Listening to

tupsununnud
kui varemalt mu sõrmekesed meisterdasid põhiliselt laste tarvis siis blogipidamisest alates on mu sõrmekesed ära õppinud üha uusi ja uusi asjakesi ja tehnikad.lausa jube kui hea on ikka oma pisikeste sõrmekestega midagi ära teha.
29 Aprill 2011
Tere kõikidele kes teavad kedagi kes teeb või teevad ise masinaga tikkimist. Oleks vaja patju 14 lapse nimega 3 või 4 tk. Kõik padjad tulevad samade nimedega. Ootan pakkumisi privasse. Keskmine tähtede arv nimedes 6tk. Parimad pakkumised oleks Tartu ja Võrumaal aga ka mujalt võib pakkuda.

Tänan juba ette!
karjed posted @ 07:32 - Link - kommentaarid

27 Aprill 2011
Tere!

Tulin teatama,et sellel pühapäeval toimub Luku mõisas töötuba seoses tuleva emadepäevaga. Kellel huvi uurib lähemalt:töötuba

Nägudeni!karjed posted @ 11:20 - Link - kommentaarid

21 Aprill 2011
Hei!

Eile oli meie lasteaias lihavõtetega seoses pidu. Lastele paluti kaasa panna jänese kõrvad. Tütrel oli kõrvakesi juba jõulude ajal vaja ning talle said need juba siis tehtud. Nüüd siis tegin veel poistele ka ja sellised nad siis tulid. Ise olen tulemusega väga rahul. Lastele need ka väga meeldisid.
Materjalid mida kasutasin: vatiin, valge viltimisvill, roosa viltimisvill, traat ning paela, et lõua alt kinni siduda (muidu kaovad mänguhoos kõrvad äkki ära ).
Sellised nad siis said:

Nägudeni!
karjed posted @ 15:26 - Link - kommentaarid (3)

14 Aprill 2011
Tere üle väga pika aja!

Kui ma eelmine kord ütlesin, et ei ole ammu bloginud siis seekord olen end ikka korralikult ületanud. Olen oma blogi ikka korralikult unarusse jätnud.
Kui aga nüüd päris aus olla siis ega ma ju tänagi midagi näitama siin ei hakka. Mõtlesin, et annan viite, kus minu tehtud asjadel silma peal saab hoida. Näeb seal muidugi ainult asju, mis müüki jõuavad. Asi muidugi seegi. No mitte ei saa kuidagi neid asju pildistatud, et siin ka aeg ajalt näidata. Ei anna lubadust, et vahepeal tehtud asju näitan aga püüan end parandada ja tulevikus ikka postitusi ka teha.
Käsil nii palju erinevaid asju, et silme eest võtab kirjuks. Kui aga saaks kõigega tegeleda, mis mõttes siis küll ei tea, mis saaks. Nendestki projektidest, mis hetkel käimas vahel juhe koos.
Olen nüüd kolm aastat aktiivsemalt käsitööga tegelenud ja olen avastanud, kui palju on selle tõttu kodus ruumi vähemaks jäänud. Seda muidugi enda toas, kus ei saa enam täpselt aru kas tegu on magamistoa või töötoaga. Mõtlen vahel, et ega ma vist ikka päris terve ei ole . Eks muidugi ole ka palju uusi oskusi juurde õpitud, mis kõik vajavad oma töövahendeid.
Aitab siis selleks korraks jutust. Kellel huvi külastage:


Nägudeni
karjed posted @ 13:53 - Link - kommentaarid (1)

30 Juuli 2010
Tere, tere, tere!

Oi küll on ikka palju aega mööda läinud, kui te mind pole näinud .
Kiire kiire on kogu aeg olnud. Olen suve jooksul palju asju teha jõudnud ja ka palju pildistamata ära müünud. Mida aga pildile olen püüdnud püüan mingil ajal teilegi aegamööda näidata. Täna aga oli kange tahtmine postitada. Nimelt tahtsin teile oma päevavarju näidata. Ema mul millalgi tegi endale ja ka siin isetegijas näitas seda. Olen selle all ka korda päris mitu seista saanud ja nii meeldima hakkas, et tahtsin endale ka. Paar päeva tagasi ma ta siis ka suure töö tulemusena, kahe päevaga, valmis sain. Aega kulus 19,5 tundi. Kõige parem on see, et kui ma teda tegema hakkasin ei olud mul mingit mõtet kuis ta välja peaks nägema ja milline oleks muster, kaunistused jne. Kõik kujunes töö käigus ja lõpuks klappis imehästi see muster mul varjule. Muster muide sai sama, mis mu kätistele millede tegemises on jällegi süüdi mu ema (Karvakera45). Nimelt jällegi tema need esimesena tegi ja mina muidugi ka tahtsin endale selliseid. Aga pika jutu peale siis piiluge neid :


Veel olen ma oma 10 katsikutorti teinud ja pildil mul neid ei ole. Siin aga neli tükki, mis eile valmis said:

Nägemist
karjed posted @ 15:07 - Link - kommentaarid (7)

16 Juuni 2010
Juba jälle siin

Tuli eile linna minna, et tütar arstile viia. Õnneks oli ilm väga ilus. Pärast jalutasime lastekliiniku juurest ka linna kuna oli uute kottide õmblemiseks turvapaela vaja. Pale käes otsustasime veel jalutada ja nii viisid me jalad meid kunsti tarvete poodi, mis asub Tartus riia ja tähe tänava ristil. Kuidagi ei saanud sealt ära tulla ilma liimipüstolita. Olen juba ammu mõelnud, et tuleks ka endale see asjandus muretseda. Nühtluseks need kunsti ja käsitöö poed . Pärast käisin ka " Kõike poest " klaase ja tasse ostmas. Seda siis tuleviku tarbeks.
Koju jõudes tahtsin loomulikult kohe ka oma uut ostu katsetada. Otsisin siis välja karbi ja rakemdasin mõtte mida olin paar päeva tagasi netis näinud
( http://www.youtube.com/watch?v=1RPxu4l9EXE&feature=player_embedded ). Mina aga tegin asja omamoodi. Need nööbid, mida kasutasin said kunagi osta.ee -st ostetud tont teab mille jaoks. Nimelt ostsin neid sealt tookord suure kingakarbi täie. Aga nagu alati kuluvad kuhugi või millegi jaoks ikka ära . Karbi sisse panin sametriiet. Nööpide vahele puistasin seemnehelmeid, et auke täita. Pintseldasin üle pva liimiga ja triipitasin üle liimipüstiliga. Peale kinnitasin veel suured lilled.
Aga nüüd siis pika jutu peale minu esimene katsetus liimipüstoliga.


Uute katsetusteni!
karjed posted @ 08:14 - Link - kommentaarid (7)

14 Juuni 2010
Tere jälle üle pikka aja!

Mai teiseis pooles turgatas mulle piimakotte pestes, milledest ma vaipu heegeldasin, pähe mõte. Miks mitte teha piimatoodete pakkidest samasuguseid kotte nagu siin paljud teevad kohvipakkidest. Meie peres ainult abikaasa joob kohvi ja sealt koguneks vaid üks pakk kuus. Ka tuttavad ei ole nii suured kohvihoolikud, et neid pakke uksest ja aknast sisse voolaks. Piimapakke aga koguneb kõigil isukalt. Niisiis mõeldu ja kohe ka tehtud. Esimesena valmiski siis üks lilladest kottidest. Juuni algul sain valmis teised kaks. Tänaseks on kõik kotid omale juba omaniku leidnud ja uued ootavad juba tegemist. Valmimis põhimõte on sama, mis neil kohvikatelgi. Üle ühe koti päevas teha küll ei taha .
Aga siin nad siis on:


Siis näitaksin jällegi mähkmetorte, millede täpsem koostis jällegi e-poes kirjas.

Kohtumiseni!
karjed posted @ 09:06 - Link - kommentaarid (5)

17 Mai 2010
Hei, hei!

Pole jälle päris pikalt siin blogimas käinud aga siin ma siis nüüd olen. Täna siis näitamiseks mitu katsikutorti. Tegin kolm pisemat torti madalama hinnaklassi jaoks ja ühe suurema. Papudega tüdruku tort läks ka kohe kaubaks. Teised nagu ikka veebi müüki ja laadale kaasa kui enne otsa ei saa Sellised nad siis said:
Siia sai siis 9 mähet, mähkimisalus, sipupüksid, kõristi, paar sokke, lutt.

Siia said siis 9 mähet, mähkimisalus, lühike suvekombe, papud, 2 ühekordset pudipõlle, lutt.

Siia said aga 9 mähet, mähkimisals, body, papud, kamm ja hari, lutt.

Ning siia said 18 mähet, papud, 4 ühekordset pudipõlle, body, müts, pehme mänguasi, kandik, mähkimislina.


Kohtumiseni
karjed posted @ 07:43 - Link - kommentaarid (2)

21 Aprill 2010
Tere!

Täna siis näitamiseks minu lemmikstiilis ehtekarp. Õuna kujuline sai juba kunagi aasta tagasi tehtud ja hakkas mulle väga meeldima. Täna siis üks kollane. Selline ilus ja armas
karjed posted @ 16:24 - Link - kommentaarid (2)

20 Aprill 2010
Hei, hei!

Olen mina puhta tõbine .Ninnu nii nohune, et pisaraid voolab nagu romantilist filmi vaadates.
Vahelduseks siis jälle vilditud karbike, mis siis seekord väga rahvuslik on.
Nagu ka minu kõik teised karbid on seegi osaliselt pesumasinaga ja osaliselt käsitsi vilditud. Seda siis selle pärast, et sisu oleks tugev ja sile ning, et ehted sinna kinni ei jääks. Välimine pool jälle mulle aga nii üldse ei passi ja nii vildingi ma välispinna alati käsitsi üle. Ka värvid on siis palju ilusamad.Kohtumiseni!
karjed posted @ 11:36 - Link - kommentaarid (3)

19 Aprill 2010
Tere jälle!

Mina siin jälle oma vaibakesega
Seekord siis sai vaip tehtud fliisist. Väga mõnus ja pehme.karjed posted @ 07:39 - Link - kommentaarid (1)

16 Aprill 2010
Tere, tere!

Mõniaeg tagasi õnnestus mul saada tõeliselt ilusaid lille toorikuid. Kohe vaatasin, et neid peab ostma. Mul neid päris palju aga siin siis näha esimene katsetus nendega. Tegin siis tütrele kolm patsikat. Ühe kasutasin varemalt ka katsikutordi pakkimise juures, mis siis eelmisel pildil näha.karjed posted @ 07:25 - Link - kommentaarid (1)

15 Aprill 2010
Tundub, et täna olen ma kohe eriti asjalik. Nagu ma juba hommikul mainisin käisin ma eile kursustel. See aga tähendab, et sai ka üksi natuke linnas kolada. Muidu ma seda eriti teha ei saa ja nii tükivadki poolikud asjad seisma jääma. Nimelt oli mul jälle üks katsikutort põhimõtteliselt valmis aga puudu oli midagi rohelist. Kolasin ma siis eile peale kursust päris palju poode läbi ja täpselt seda mida mina tahtsin no ei ole. Sain siis ühest poest sellised rohelise kirjud sokid mis nagu ajaks asja ära aga polnud päris see. Kui mul oli jäänud poe näol viimane võimalik kanditaat leidsin ma niiiiii ilusad rohelised sokid . Nii see tort ka täna valmis sai. Kuna suuremad lapsed lasteaias ja pisike tudib saingi töö lõpetada ja siin ta siis on:karjed posted @ 11:40 - Link - kommentaarid (3)

Eile olin ma asjalik ja käisin kursusel. Täna olen asjalik ja teen ühe postituse. Nimelt saan ma jälle ühe vaibaga uhkeldada. Tegemist siis jällegi heegeldatud vaibaga. Nagu ikka nii kui vaiba maha sain jälle keegi vaiba pealkarjed posted @ 06:43 - Link - kommentaarid (3)

13 Aprill 2010
Veel üks vilditud karbike milledest on saanud juba minu lemmikud ja kindlasti teen neid ka tulevikus veel. Nimelt on tegemist siis õuna kujulise karbiga. See kord siis sai selline tumedam roheline.karjed posted @ 08:10 - Link - kommentaarid

12 Aprill 2010
Tere jälle!

Täna näitan siis üle pikema aja jälle vilditud ehtekarpi. Kes on varemalt mu karpe näinud on sarnast juba silmand.
Siin ta siis on:karjed posted @ 13:25 - Link - kommentaarid

10 Aprill 2010
Sain hakkama juba jupp aega tagasi vaibaga mida nüüd siin ka teile näitan.

Siin ta siis on:


karjed posted @ 17:28 - Link - kommentaarid (1)

09 Aprill 2010
Juba ongi jälle kuu möödas ja ei ole ma kuidagi oma toimetustega siia jõudnud. Nüüd aga ometi jõudsin

Siin siis kaks viimati tehtud mähkmetorti. Üks siis broneeritud ja teine huvilistele müügis, mille leiate veebipoest vasakul oleva lingi alt.

Uute tegemisteni
karjed posted @ 13:24 - Link - kommentaarid (3)

04 Märts 2010
Tere jälle!

Sain jälle valmis ühe vaibakese. Poja ja kass meil nii vahvad. Nii kui vaiba maha panen, et vaadata kuis on nemad kõps kohe vaibal . Nii siis jäigi seekord poja vaibal pildi peale.karjed posted @ 13:10 - Link - kommentaarid (3)

02 Märts 2010
Sai siis jällegi üks mähkmetort meisterdatud. Seekord valmis siis auto. Antud tort sisaldab: muidugi mähkmeid , kaks pakki niiskeid lappe, kaks beebimütsi, suvemütsike, poolpüksid, beebi kindad, korduvkasutatav mähkimisalus, kolm ühekordset mähkimisalust, vatitikke, fliistekki, vatitupse.

Siin ta siis on:karjed posted @ 09:48 - Link - kommentaarid (6)

28 Veebruar 2010


Tere!

Esitlen siis oma käsitööolümpia tööd.karjed posted @ 20:03 - Link - kommentaarid (1)

18 Veebruar 2010

Hei!
Täna näitan jälle üht valminud mähkmetorti.
Siin ta siis on:


karjed posted @ 12:19 - Link - kommentaarid (2)

05 Veebruar 2010
Siin siis minu järjekordne vilditud karp, mis ootas juba pikka aega siis saamist. Toorikuna kasutasin plekist 0,5 liitrist purki. Selline ta siis saiUute tegemisteni!
karjed posted @ 13:29 - Link - kommentaarid (3)

28 Jaanuar 2010
tere, tere

hakkas siis asi sellest, et kassil oleks maja vaja.abikaasa rääkis, et ta saaks töö juurest sellise hea toru mis maja tegemiseks sobiks.tõi ta selle koju ja jäi see siis ootama, et mis temaga edasi saab.detsembri algul sain ühe varase jõulukingi - lambi.oli teine sellises hästi tugevast papist kastis.hiljem avastasin, et maru hea suuruse ja tugevusega, et sellest maja meisterdada(meie pooleteist aastane poja ronib sinna ikka aeg ajalt peale ja hästi peab vastu).siis oli veel vaja "ülemiseks korruseks" platet ja teist tugiposti.teiseks tugipostiks sai siis üks pangast saadud toru ja päris triibuliseks ja katki lõigutud kandik.ühte otsa sai siis auk lõigatud(mis osutus arvatust tunduvalt keerulisemaks.oli küll pehme materjal aga tahtis tükkidena lahti murduda).kui see tehtud lõikasime kasti pikema toru tarvis augu ja surusime toru kuni kasti põhjani.teise toru teipisin kasti külge.siis panin kandiku paika ja teipisin jälle kinni.valmis sai siis selline kondikava nagu vasakul näha.nii jäi ta seisma kuni jaanuari alguseni.siis sai postidele keritud takunöör ja alumisele korrusele paigaldatud "mantel" (materjal siis vanast poolmantlist).nii seisis ta veel paar nädalat kui siis jälle tuli tahtmine meisterdada ja sai valmis ka ülemine korrus.ülesse panin kandiku peale "mantli" alla mahulist vatiini.posti otsa sai ka tükike "mantlit" ja selline maja sai siis meie neilja kuusele kassipojale Kätu´le.sisse panin pehmemaks magamiseks ka padja mis sai tehtud juba siis kui me te ühe kuusena võtsime oma perre.

pilt siis siin:uute tegemisteni!
karjed posted @ 11:25 - Link - kommentaarid (5)

27 Jaanuar 2010
täna mina siin jälle esitlemas oma järgmist mähkmetorti.
seekord sai siis tehtud vanker.pilt on kahjuks ainult kiles kuna unustasin enne pakkimist pildistada aga mingi aimduse ikka saab.täpsemat infot ja sisaldust näeb e-poes kus minu kaubad müügil.vasakul sinna ka link.aga siin siis pilt:karjed posted @ 14:27 - Link - kommentaarid (2)

04 Jaanuar 2010
jälle mina
täna näitaks teile ühte vilditud pudeliümbrist, mis sai jõuludeks tehtud.ümbris siis nõelvilditud.kuna tegemist oli jõulukingiga siis sai ka mütsike tehtud.

karjed posted @ 16:16 - Link - kommentaarid

02 Jaanuar 2010
tere,tere!
näitan teilegi siis viimati valminud katsikukinki.kuna motikat tegin möödund kord esmakordselt siis ei osanud veel kõigi detailidega arvestada ning mulle tundub, et seekord on tulemus tunduvalt parem.
kasutasin siis erinevaid värskele titale vajalike asju(mähkmed,mähkimislinad,rätik,kaks body,lusika ja kahvli komplekt topsis,paar sokke,pehme mänguasi).kogu kupatusest sai siis meisterdatud motikaks, paigutatud kandikule ja pakitud killesse.ise olen tulemusega väga rahul.
siin ta siis on:

karjed posted @ 12:50 - Link - kommentaarid (7)

26 Detsember 2009


minu jõulukaunistused on siis sellised pärlitest lumehelbed:


karjed posted @ 10:06 - Link - kommentaarid (2)

23 November 2009
tere tere

leidsin jälle veidi aega.siin siis veel mõned tööd:
esmalt siis tütre ehtelaegas.kuidas me siis selle valmimiseni jõudsime.kõik tütre patsikummid,klambrid ,harjad,kammid,ketid olid läbisegi ühes kotikeses ja segadus oli pidevalt seal meeletu ning vajaminevat väga raske leida.rääkisin siis mina emale et tahan teha Rahel´ile karbikest asjade hoidmiseks.sellist lahtritega et kord majas oleks.selle peale võttis ema(karvakera45) kohe tuurid ülesse ja kadus oma tuppa.sealt välja tulles oli tal käes kohukese karp ja tee karbid.nii ta minema hakkaski.emalt siis idee ja minult viimistlus.peal kaunstuseks pärlid,liblikas ja roosiõis,kinnitamiseks tõmblukk.tulemust siis näete siin:

järgmiseks näitan siis veel ühte oma vilditud ehtekarpi.sai ta juba mõniaeg tagasi valmis aga siia ei ole veel jõudnud.

lõpetuseks veel natuke ehteid.uute tegemisteni
karjed posted @ 08:34 - Link - kommentaarid

18 November 2009
tegin siis veel ühe katsikukingi.seekord sai siis mähkmetest ja muust tarvilikust kokku motikas.karjed posted @ 11:37 - Link - kommentaarid (10)