Daku nokitseb
Daku nokitseb
Alustan uuelt puhtalt lehelt mõndade tööde valmimiskirjeldustega
.: About Me :.
Age: 28
Location:
Zodiac Sign:
.: Likes :.

.: Dislikes :.

.: Links :.
Daku nokitseb fb-s

.: Quote :.

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Jaanuar 2017

.: Currently :.

Reading:

Last Movie:

Listening to:


.: Visits :.

001626

09 Jaanuar 2017
Kaunist aasta algust

Kuigi mu vana blogi on kenasti alles, vähemalt nii mulle näitab, ei saa ma sellega jätkata, nii et tuleb alustada puhtalt lehelt. Mäletaks ainult kuidas see kõik käis... Püüan näpuga järge ajades uuesti hoo sisse saada. Tegelikult oli vanas blogis viimane postitus hiiglama ammu, 2015 aasta jaanuaris ja rohkem ei näitagi Nüüd tunnen, et lisaks facebooki lehele pildi postitamisele, tahaks taas juttu ka juurde kirjutada.

Panin end foorumis juba aasta värvispektrisse kirja ja heegeldamise suurprojekti (ei meenu hoobilt, kuidas see nimi kõlas). Värvispektri valge pole veel varrastele jõudnud, sest nagu ikka taipan viimasel hetkel, et lastele tuleks sokid teha vahepeal kooli ja lasteaia jaoks, nii et plaanitud töö vardad on hetkel hõivatud. Heegeldamise töö kestab aga terve aasta...

Kavas nimelt teha temperatuurisallist inspireeritud tekki. Või kahte... Ma pole veel mustriproovi teinud, kangesti hakkas üks meeldima, nii puudub ettekujutus, kui pikk tuleb. Aga selle temperatuurivärgiga on nii, et ma natuke omamoodi lahendanud selle. Värvid panin paika leitud valikule meelepärase lõnga osas ja kui muidu on vist mingi päeva maksimumi/miinimumi teema, siis mina otsustasin kasutada koduseinal termomeetri näitu kell 13. Mis muidugi tähendab, et alla -20 ilmselt näha ei saa (kui saab, tuleb küll üle pika aja üks kolekülm talv) ja seepärast ka sellest kraadist allapoole oma skaalat rohkem ei teinud. Üle +25 ka rohkem valikut ei pannud, sest termomeeter asub sel kellaajal päikse poolt varjatud küljes ja tavaliselt suurt üle +30 ikka ei näita.

Lõngaks valisin Drops Baby Merino. Paar pildikest näitamaks värve pluss- ja miinuspoole kohta.

\\"Foto

\\"Foto

Daku nokitseb fb-s
Daku posted @ 06:43 - Link - kommentaarid (4)