Mirjami hobiblogi
Mirjami hobiblogi
About Me
Age: 50+
Location: maal
Zodiac Sign: Sõnn
Blog Description
Naudin isetegemist, imetlen ilma ja häid inimesi
What I like...
elada siin ja praegu
What I hate...
Archive
Viimased postitused
Märts 2019
Link
kunstikaubad
lipsust prillitoosiks
mütsimuster
kohev lilletekk
riidepuust jõulupärjaks jmt
lõngatibud
lõngast leevikesed
sitast siidi
jõulukaunistused
koepindade ühendamine - erinevad viisid
Tekstiiltoorained
heegeldatud kroon
quilting - Pink Caramel
teksa quilt
purjekad -quilt
ideid krousimiseks
õmblismasina kott
õmblusmasina ja -tarvikute kotid
rebase järjehoidja
pehmed kaisukad
heegeldatud linik
huvitav lapitöö
vintagepatterns
VANAD POSTITUSED
taskurätitaskud
Reading...
Currently listening to...
Last Movie seen...
Quote


016241
Visits

25 Märts 2019
ÜKS TORE TEGEMINE

Alustasin tegemist vaikselt juba möödunud aasta sees: kogunenud oli erinevate beebilõngade juppe ja mõtlesin need vormistada üheks titatekiks. Sestap kudusin vabal ajal või kui vaim peale tuli, väikesi "südamlikke" ruudukesi. Muster hästi lihtne, parempidi-pahempidikoes, keskel süda. Ära kasutatud kõik aja jooksul kogunenud beebilõngajupid, kuid tunnistan, et ostsin ühe valge beebilõngatoki ka juurde. Kui tegema hakkasin, vaatasin, et kujuneb suhteliselt roosa, konkreetset lapsukest siis veel silmapiiril polnudki. Ja siis, ühel ilusal hetkel, sai ta olema - sain kolmandat korda vanatädiks ja üks väike tüdruk Mia ootas seda alles kujunevat tekki endale
18ndal novembril möödunud aastal sai tehtud selline pilt:Kuid lõplik variant selliseks ei kujunenud, kudusin lapikesi veel juurde, sest tundus liiga väike. Lõplik variant oli suuruses 88x93 cm ja kaalus täpselt 330 grammi, lapikesed kokku heelgeldatud, serv ääristatud kinnissilmuste ja pisikeste tipukestega. Alguses kaalusin ka pitsi, kuid tundus too much, seega harutasin üles. Vardad nr 3, allesjäänud lõngavöödest saan nimetada 90ndate alguses õe poolt Soomest toodud beebilõnga Bambino rondo - 100% villa ja Alize baby wool - 40% villa, 40% akrüüli ja 20% bambust. Kindlasti oli erinevaid lõngu veel, kuid vöösid säilinud pole.Pilt on kehvakene, tehtud mobiiliga ja õhtuses toavalguses, kuid järgmise päeva varahommikul asus tekike juba omaniku poole teele.

Ja veel paar sügisest pilti, klõpsatud 22. oktoobril, esimene kojusõidul läbi autoaknaja teine juba hiljem, loojangu ajal väikesel jalutuskäigul, sest õhtu oli kaunis ja toasistumine tundus patunaKaunist kevadet kõigile!

Mirjam2 posted @ 13:29 - Link - kommentaarid (2)