Mirjami hobiblogi
Mirjami hobiblogi
About Me
Age: 50+
Location: maal
Zodiac Sign: Sõnn
Blog Description
Naudin isetegemist, imetlen ilma ja häid inimesi
What I like...
elada siin ja praegu
What I hate...
Archive
Viimased postitused
November 2019
Juuli 2019
Märts 2019
August 2018
Juuli 2018
Aprill 2018
Veebruar 2018
September 2017
Mai 2017
Märts 2017
Veebruar 2017
Jaanuar 2017
Detsember 2016
Link
kunstikaubad
lipsust prillitoosiks
mütsimuster
kohev lilletekk
riidepuust jõulupärjaks jmt
lõngatibud
lõngast leevikesed
sitast siidi
jõulukaunistused
koepindade ühendamine - erinevad viisid
Tekstiiltoorained
heegeldatud kroon
quilting - Pink Caramel
teksa quilt
purjekad -quilt
ideid krousimiseks
õmblismasina kott
õmblusmasina ja -tarvikute kotid
rebase järjehoidja
pehmed kaisukad
heegeldatud linik
huvitav lapitöö
vintagepatterns
VANAD POSTITUSED
taskurätitaskud
Reading...
Currently listening to...
Last Movie seen...
Quote


016241
Visits

03 Jaanuar 2017
UUE ILMAKODANIKU...

...sünd on alati rõõmustav sündmus. Möödunud aasta 8. novembril sain teist korda vanatädiks, sedakorda väikesele Robinile. Tema õde Melissa sai uhkeks suureks õeks, vanemad õnnelikeks lapsevanemateks - sest mis saab olla suurem õnnest olla tubli ja terve lapse vanem. Ja minu noorem õde sai teist korda vanaemaks - mille puhul olen talle natuke kade Tõsi, seda küll heas mõttes Kiitus ja õnnesoovid veelkord kõigile asjaosalistele!

Sündmus innustas mind oma lõngavarusid luhvtitama - tõsi, värvivaliku suurendamiseks ostsin juurde 3 50-grammist tokki Alize Wool erinevat värvi beebilõnga, sest olemasolevas valikus oli järgi vaid valget ja roosat. Ja vanakooli mutina ma poisslast roosasse riietama ei kipu (mis ei välista tulevikus roosat päevasärki nimetet poisslapse seljas, kõik oleneb sobivusest).

Inspiratsiooni ammutasin Triin Mihkelsoni raamatust "Hingesoojad kudumid beebidele ja väikelastele", tõsi, võtsin suht vabalt ja tegin omamoodi, vaid müts ja papud said tehtud üsna õpetuse järgi. Nagu juba öeldud, oli tegu lõngaga Alize Wool (40% villa, 40% akrüüli ja 20% bambust), vardad (nii ring- kui suka-) nr 2,5 ja lõngakulu 2 tokki valget vanadest varudest- kokku 100 gr ja kollast, sinist ja rohelist niipalju kui just kulus - kahjuks jäi valmistoodang kaalumata. Aga pole hullu - otsustasin järelejäänud juppidest kududa lapid, millest hiljem saab teki kokku heegeldada. Nii et no problems.

Kudumistehnikatest kasutasin parempidi- ja topeltpärlkudet. Mütsi ja papude servad said kinnissilmustega üle heegeldatud, konks nr 2,5, ka lillekesed paelaotstes tulid sama konksu kaasabil.

Pakk on asjaosalistel õnnelikult juba vana aasta sees kätte saadud ja järele proovitud (hakkas selga ja jätkub lähemaks paariks kuuks - jess!) - nägin pilti ka väikesest asjade omanikust. Last ennast päriselus näen tõenäoliselt suvel, kui jälle suvise tuuri lapsepõlveradadele ette võtan

HEAD UUT KÕIGILE!

PS lammas on rekvisiit ja tegelikult paki sisusse ei kuulunud. Lihtsalt oli sel hetkel käepärast ja mingi uiupi sunnil pistsin ta ka pildile.

Mirjam2 posted @ 07:27 - Link - kommentaarid (2)