Akna all
About Me
Age:
Location:
Zodiac Sign:
Likes

Dislikes

Link

Quote

Archive
Viimased postitused
Detsember 2016

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

Akna all
Adeele Nööp istus pärast suurt serverijama Amandaga akna alla
24 Detsember 2016
HÄÄD JÕULU!

Sel aastal siis sedamoodi. Kalendrit ei jõudnudki… Endal ka imelik… Aga vaatame… mida ülehomne toob.
Täna on siis tähtis päev. Pauliine tuli just ülakorruselt, lauledes “Aisakella”. Nüüd võetakse viiul välja ja harjutatakse õhtuks oma lugusid. Emma toimetab ülakorrusel omi asju, viimased kaardid vanaemadele ootavad kirjutamist. Joosep võtab koolivaheaega tõsiselt… magab ikka veel.

Minul on laud kaetud, lapsed eile suures osas ise toimetasid. Ja hapukapsad, mis mul veel valmis tegemata olid, on praegu pliidil haudumas. Tuba on jõululõhna täis…. Lapsed juba jooksid alla vahepeal ja teatasid, et on täitsa jõululõhnad!

Eile käisin ise veel kontserdil. Kaarli kirikus olid karl Erik Taukar ja Maarja Liis Ilus oma jõulukontserdiga. Mis küll väga jõulukontserdi mõõtu välja ei andnud, vähemalt minu jaoks… Aga kena kontsert oli ikkagi.
Päris kindlasti oli minu jaoks selle aasta jõulukontserdiks Rolf Roosalu ja Saara Kadaku kontsert 6. detsembril Jaani kirikus. Imeline, müstiline ja ebamaine. Polnud ka teabmispalju jõululaule aga… kõik sobisid kokku ja tekitasid nii pühaliku ja ilus tunde, et… kirikust väljudes tundus hetkeks kummaline kogu see maailma sebimine ja sahkerdamine. Nii nagu Helsinkis Vaikuse Kabelis käies. Jah, ka Helsinkisse jõudsime sel jõuluajal nagu ikka. Ja käisime ikka ka Vaikuse Kabelis.

Täna siis on veidi lärmakam õhtu. Lapsed nii ootavad.. Eriti tüdrukud, Joosep on juba meiega samas paadis, uskmatute poolel… Aga Pauliine ja Emma on nii ärevust ja indu täis ja see on nii ütlemata armas…

Aga kuna kõigil on ettevalmistuste aeg, ei hoia kedagi kauem kinni. Soovin kõigile mõnusat ja rahulikku jõuluõhtut ja pühi, millega ise rahule jääte.

Ikka teie,
Amanda

Jõulutervituseks selleaastane jõulukaart. Tegime ära siis, kui lumi veel maas oli. Kohe selline õige jõulutunne oli peal ja 2. detsembril tegime klõpsud ära. Ja hea et tegime!
Adeele Nööp posted @ 10:21 - Link - kommentaarid (7)003811 visits