Isetehtud hästi tehtud
About Me
Age: 50+
Location: Tartu
Zodiac Sign: Hobuseaasta sõnn
Likes
Reisimine, küpsetamine, käsitöö, lilled.
Dislikes
Alatus, valetamine, tormised ilmad.
Link
Minu endine blogi

Quote
Nii nagu ilu väljatoomiseks lihvitakse kalliskive, vajab ka inimhing lihvimist, et täies hiilguses särama lüüa.
Archive
Viimased postitused
Veebruar 2017
Jaanuar 2017
November 2016

Currently

Reading
Loen peamiselt ajakirju ja sekka mõne raamatu.

Last Movie
Ajaloolised seiklusfilmid.

Listening to
Kindlat lemmikut ei ole.

Isetehtud hästi tehtud
Püüan proovida kõike mis huvitav.
24 Veebruar 2017
Tuunitud viltsaapad

Avastasin hiljaaegu, et ma pole oma blogis esitlenud juba aasta või rohkemgi tagasi, uue välimuse saanud niinimetatud ,,hüvasti nooruseid" Kui ma neid tuunima hakkasin, siis teadsin raudpolt kindlalt, et kaunistan nad nõelviltides, aga mida ma sinna peale vildin, sellest esialgselt visioon puudus. Ma ei mäleta, kust mulle see inspiratsioonipuhang tuli, aga otsustasin kaunistada jalavarjud arhailise tikandi motiividega. Minu arust on tulemus üsna originaalne

Head EV 99. aastapäeva!
alpiroos posted @ 14:46 - Link - kommentaarid (4)

20 Veebruar 2017
Lukuprossid

Veebruar on sõbrakuu. Meisterdasin oma sõpradele kingituseks paar lukuprossi. Südamekujulise prossi mõõdud on: 4,5x5,5Veebruari külmadega on ikka olnud rõõm näha leevikesi, sel talvel pole ma leevikesi kahjuks kohanud. Tegin siis linnukujulise prossi, mille täitsin nõelviltimise tehnikas villalooriga. Prossi mõõdud on: 4x8

alpiroos posted @ 15:56 - Link - kommentaarid (4)

18 Jaanuar 2017
Soojad käpikud

Riidekapis tuulamisel leidsin ühe villase kampsuni, mida ei raatsinud kuidagi ära visata. Otsustasin äratada selle uuele elule kinnastena. 150 suurusele mõeldud kampsun kahanes 50 kraadises tavaprogrammiga masinpesus umbes 104 suurusele. Parasjagu vanutatuna, kannatas käärid kampsunisse lüüa, ilma et see hargnema hakkaks. Paigutasin lõiked mulle meeldival moel nüüd juba viltunud kudumile ja lõikasin kindad välja. Labakud õmblesin kokku käsitsi suure sukanõela ja villase lõnga abil. Lõpuks heegeldasin kinda äärde kaunistuspitsi ja pressisin õrnalt kindaid triikrauaga läbi märja puuvillase riide. Nii sain teha jälle pisut taaskasutust, mille käigus valmisid soojad kindad.alpiroos posted @ 15:30 - Link - kommentaarid (3)

22 November 2016
Unenäopüüdja Vol 2

Roheline unenäopüüdja toob rahulikke unenägusid ja see toon sümboliseerib unenäopüüdjas stabiilsust ja harmooniat. Roheline unenäopüüdja on väga sobilik väikelastele, aidates tuua rahulikku und ja leebeid unenägusid. Roheline värv sümboliseerib ka küllust, jõukust, edu, uusi väljakutseid ja tulevikku. Sellega seoses võib see unenäopüüdja tuua prohvetlikke unenägusid, mis aitavad näha isiklikke saavutusi, tööd jne.


alpiroos posted @ 16:18 - Link - kommentaarid (2)

13 November 2016
Armsad isetegijad See on minu uus blogi vanas kuues, sest kurikaval Kotermann neelas koos paljude teiste saatusekaaslastega ka minu blogi Minu endise blogi, koos kolme aasta postitustega, leiate ( vasakult poolt) lingina Tänu käsitöö armastusele olen omandanud kogemused ka blogija rõõmudest ja muredest. Oma uuele blogile loodan palju külastajaid, heatahtlikke kommentaare ja muidugi ilusaid postitusi. Ja sedasama soovin ma ka teistele Isetegija blogijatele! Tänan tähelepanu eest!
alpiroos posted @ 17:14 - Link - kommentaarid (2)004008 visits